17:21:25 - دوشنبه 15 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری جشنواره غذا جهت کمک‌های مردمی برای بیماران خاص درسمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیر مرکز آموزشی پژوهشی درمانی کوثر سمنان از برگزاری یک جشنواره غذا با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای بیماران خاص این استان خبر داد.

دکتر فرشید فریور در حاشیه برگزاری این جشنواره اظهار کرد: در این جشنواره بالغ بر 100میلیون ریال عواید حاصل از فروش غذاها به نفع بیماران خاص و نیازمند جمع‌آوری شد.

وی با بیان اینکه این جشنواره برای دومین سال پیاپی است که در این بیمارستان برگزار می‌شود، افزود: جشنواره دوم نیز همچون سال گذشته همزمان با دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) در مرکز آموزشی پژوهشی درمانی کوثر برگزار شد.

مدیر مرکز آموزشی پژوهشی درمانی کوثر سمنان یادآوری کرد: این جشنواره با هدف ترویج و توسعه مهربانی و کمک به نیازمندان و همچنین افزایش حس همکاری در بین پرسنل مرکز برگزار شد.

دکتر فریور گفت: در این فعالیت خیریه،پزشکان، تکنیسین‌ها، پرستاران و دیگر همکاران مرکز آموزشی پژوهشی درمانی کوثر سمنان، مشارکتی چشمگیر داشتند که جای تقدیر دارد.

این پزشک با اذعان به اینکه سالانه بیماران خاص زیادی به این مرکز مراجعه می‌کنند ادامه داد: عواید حاصل از این جشنواره صرف بیماران خاص و نیازمند مراجعه‌کننده به این مرکز خواهد شد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب