22:53:52 - دوشنبه 15 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اصلاح 12 نقطه مستعد حادثه در جاده‌های استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل راه و ترابری استان سمنان از وجود 18 نقطه مستعد حادثه شناسایی شده در طول محورهای این استان خبر داد و گفت: امسال 12 نقطه از این نقاط حادثه‌خیر اصلاح و رفع شده است.

سیدعبدالمجید نژادصفوی امروز در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: شناسایی این نقاط در محورهای مختلف توسط کارشناسان فنی راه‌و ترابری و پلیس راهور انجام و برای اصلاح آنها برنامه‌ریزی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه بیشترین سوانح و تصادفات رانندگی سال گذشته در محدوده این نقاط حادثه‌خیز اتفاق افتاده، یادآوری کرد: از 18 نقطه مستعد حادثه شناسایی‌شده تا کنون 12 نقطه اصلاح و بهینه‌سازی و اصلاح 6 نقطقه مستعد حادثه دیگر نیز در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل راه و ترابری استان سمنان با اشاره به وجود بیش از سه هزار و 795 کیلومتر بزرگراه، راه اصلی، فرعی و راه روستایی در این استان، تصریح کرد: بهینه‌سازی همه این راه‌ها و اصلاح و نگهداری آنها مستلزم اعتبارات زیادی است.

وی با اشاره به کاهش چشمگیر تصادفات جاده‌ای در سال‌های اخیر افزود: جدا از فرهنگسازی و فعالیت‌های آموزشی و تجدیدنظر در برخی مقررات، بی‌تردید توسعه جاده‌های کشور، رفع نقاط حادثه‌خیز، استانداردسازی راه‌ها و تلاش‌های جهادگونه همکاران ما در راه و ترابری نیز سهم بسیار زیادی در این دستاورد بزرگ دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب