18:34:36 - یکشنبه 14 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باحکم استاندار ؛ مهدی صمیمیان معاون برنامه‌ريزي و امور عمراني فرمانداري مركز استان سمنان شد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین


601

در آیینی با حضور مسئولان استان ضمن تودیع معاون پیشین برنامه‌ريزي و امور عمراني فرمانداري مركز استان، معاون جديد برنامه‌ريزي و امور عمراني فرمانداري مركز استان معرفی شد.

به گزارش سمنان لاین در این آیین ضمن تقدیر از خدمات 12 ساله حسن اقوامي پناه معاونت عمراني پیشین فرماندار سمنان ،مهدی صمیمیان به‌عنوان معاون جديد برنامه‌ريزي و امور عمراني فرمانداري مركز استان معارفه شد.

صميميان معاونت جديد برنامه‌ريزي و امور عمراني فرمانداري سمنان در اين جلسه خدمت بر اساس تدبير و ايجاد اميد در مردم را ضروری دانست و تصريح كرد: همه همت خود را به‌کار می‌گیریم تا در راستاي پيشبرد سياست‌هاي دولت تدبير و اميد در بخش عمراني و برنامه‌ريزي با همكاري و تعامل مجموعه همكاران فرمانداري و مديران دستگاه‌هاي ذيربط ، خدمت بهتری به مردم قدرشناس شهرستان داشته باشیم.

اقوامی‌پناه نیز با فضاي صميمانه حاكم در حوزه عمراني و برنامه‌ريزي فرمانداری سمنان را ناشي از تلاش همكاران متعهد ،كاربلد و متخصص اين بخش دانست و گقت: در این همه سال بزرگترین وظیفه و رسالت خود را جلب رضایت مردم دانسته و در جهت تامین آن کوشیدیم.

به گزارش سمنان لاین  طی حکمی از سوی خباز استاندار سمنان، معاون جديد برنامه‌ريزي و امور عمراني فرمانداري مركز استان معرفی شد.

محمدرضا خبار با صدور حکمی مهدي صميميان را به‌عنوان برنامه‌ريزي و امور عمراني فرمانداري سمنان منصوب کرد.

متن حكم خطاب به مهدي صميميان  به این شرح است: بنا به پيشنهاد فرماندار محترم شهرستان سمنان و نظر به مراتب تعهد، سوابق و تجربه جنابعالي، به موجب اين حكم به سمت معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري منصوب مي شويد.

اميد است ضمن تلاش در جهت ايجاد هماهنگي و تعامل با كليه نهادها و سازمانها و بهره گيري از استعدادها و نيروهاي لايق و توجه به ايثارگران و خانواده معظم شهدا و خدمت رساني موثر در رشد و توسعه شهرستان اهتمام لازم مبذول نمائيد.توفيق روز افزونتان را در پيروي از منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله العظمي خامنه اي ” مدظله العالي” در جهت پيشبرد اهداف متعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و در راستاي برنامه ها و اهداف دولت تدبير و اميد از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

سمنان لاین هم ضمن تقدیر از خدمات 12ساله مهندس اقوامی پناه برای مهدی صمیمیان در این جایگاه مهم آرزوی توفیق روزافزون دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب