12:13:23 - یکشنبه 14 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انعقاد پروژه آبفای سمنان و یک شرکت هندی با حضور جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین


4452106985

استاندار سمنان از انعقاد یک پروژه آبفای سمنان با هندی‌ها خبر داد و گفت: این قرارداد روز گذشته با حضور جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور و طرف هندی امضاء شد.

محمدرضا خباز  اظهار کرد: یکی از معاونین استانداری سمنان نیز به نمایندگی از استان در این جلسه حضور داشته است.

به گزارش سمنان لاین ازایسناوی اجرایی شدن طرح فاضلاب شهر سمنان را در راستای خدمات‌دهی به مردم ارزیابی کرد و گفت: کویر مرکزی ایران و خصوصا استان سمنان در منطقه‌ای نیمه‌خشک و خشک واقع شده و لذا اجرای پروژه‌های مرتبط با این بخش از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی با اشاره به مشکل کم‌آبی در استان سمنان تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون استان سمنان در تامین آب شرب مردم استان در هیچ‌کدام از شهرستان‌ها با مشکلی روبرو نبوده است.

استاندار سمنان ادامه داد: البته در یکی-دو شهر کمبودهایی وجود دارد که با مدیریتی که صورت گرفته و با ایجاد برخی منابع جدید آبی تاکنون آب مورد نیاز مردم تامین شده است.

خباز با اشاره به اینکه برای رفع نیازهای آبی این استان در کوتاه‌مدت با مدیریت منابع موجود، از به زحمت‌افتادن مردم جلوگیری شده خاطرنشان کرد: برای میان‌مدت نیز در حال پیگیری پروژه‌‌هایی در حوزه سد سازی هستیم که با اجرایی شدن آنها مشکل کم‌آبی در شرق و مرکز استان برای میان‌مدت مرتفع می‌شود.

به گزارش سمنان لاین این مقام ارشد اجرایی یادآوری کرد: در بلندمدت نیز باید به فکر انتقال آب به استان سمنان باشیم، که در این بخش نیز پروژه انتقال آب خزر به استان سمنان مطرح است که بسیاری از مشکلات پیش روی اجرای آن رفع شده و امیدواریم با اجرایی شدن آن، مشکل کم‌آبی در این استان مرتفع شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. علی   آگوست 14, 2016  

    ب سلام
    اافت فشاروگاهاقطع اب در بعضی مناطق شهر سمنان ظاهرا. از نظر مسءل محتر مشکل نمی نیست