15:27:50 - پنجشنبه 11 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تغییر معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با تایید خبر تغییر خود از این پست مهم، برای جانشین خود آرزوی موفقیت کرد.

52185t

محمدرضا میرزایی  اظهار کرد: تغییر ایجانب از پست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان قطعی شده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان یادآور شد: هنوز دقیقا مشخص نیست که خدمت خود در دولت تدبیر و امید را در کجا ادامه خواهد داد.

وی با تقدیر از همراهی و همکاری مردم و مسئولان استان سمنان، از همکاری‌های مردم، مسئولان و رسانه‌ها با خود در بیش از یک سال گذشته تقدیر کرد.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا محمود قنبری ، گزینه مطرح شده برای جانشینی محمدرضا میرزایی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان است که تاکنون تجربه‌های مدیریتی بسیاری از بخشداری و فرمانداری در شهرستان‌ها تا پست‌هایی در برخی وزارخانه‌ها از جمله وزارت کشور و آموزش و پرورش را در کارنامه خود دارد.

محمود قنبری سابقه معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری‌های مرکزی،زنجان و سیستان و بلوچستان را نیز در کارنامه خود دارد و از این رو نیروی باتجربه‌ای در حوزه معاونت سیاسی امنیتی محسوب می‌شود.

وی که دارای مدرک دکترا است، متولد سبزوار است.

آیین تودیع میرزایی معاون پیشین سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان و معارفه محمود قنبری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان شنبه پیش رو 23 مردادماه برگزار می شود.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب