23:07:35 - سه شنبه 9 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان: هفته دولت بهترین فرصت برای تبیین کارآمدی نظام است
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: هفته دولت علاوه بر تبیین کارآمدی نظام ، فرصت مناسبی برای همه دستگاه های اجرائی و مدیران است تا عملکرد دولت را به طور شفاف و دقیق به اطلاع مردم برسانند.

 محمدرضا میرزائی روز سه شنبه در ستاد بزرگداشت هفته دولت در سالن غدیر با تاکید بر اطلاع رسانی دقیق و شفاف برنامه ها، اقدامات و عملکرد سه ساله دولت تدبیر و امید افزود: گزارش اقدامات و عملکرد دولت به مردم موجب همدلی و هم زبانی و افزایش مشارکت مردم می شود.
رئیس شورای اطلاع رسانی استان سمنان با اشاره به اقدامات انجام شده در بخش های مختلف به ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: مسئولان دستگاه
های اجرائی باید با بهره گیری از ظرفیت رسانه ها و روابط عمومی ها برای اطلاع رسانی اقدامات انجام شده در بخش های مختلف تلاش کنند.
میرزائی با تاکید بر برگزاری باشکوه برنامه های هفته دولت امسال در استان خاطرنشان کرد: فرمانداران، شهرداران،مدیران و روابط عمومی های دستگاه های اجرائی باید هماهنگی لازم برای برگزاری برنامه های پیش بینی شده را انجام دهند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان به اقدامات دولت در سیاست خارجی و به فرجام رسیدن برجام اشاره و اضافه کرد: با توجه به این که قرار است انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار شود هجمه ها و تخریب ها علیه دولت یازدهم روز به روز در حال افزایش است و همه ما باید با اطلاع رسانی دقیق و شفاف، در خنثی سازی این هجمه ها و تخریب ها تلاش کنیم و دولت را در رسیدن به اهدافش کمک کنیم.
میرزائی با اشاره به سفر رئیس جمهور و کاروان دولت تدبیر و امید به استان سمنان تصریح کرد : مردم باید بدانند که این سفر برای استان سمنان بیش از 10 هزار میلیارد ریال دستاورد داشته است و دستگاه های اجرائی باید مصوبات این سفر را در هفته دولت تشریح کنند.
وی ادامه داد : بازگویی مصوبات سفر رئیس جمهور به استان در کنار بیان اقدامات و عملکرد دولت، باید مهم ترین هدف برنامه های بزرگداشت هفته دولت از سوی دستگاه های اجرایی مختلف استان باشد.
مدیران و مسئولان روابط عمومی های دستگاه های مختلف اجرائی در این نشست، گزارشی از اقدامات و برنامه های دستگاه های اجرائی برای هفته دولت امسال را ارائه کردند.
سفر استاندار سمنان به شهرستان ها، تجلیل از شهدای دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم، دیدار کارکنان دستگاه اجرایی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، تبیین دستاوردهای سفر دولت تدبیر و امید به استان، اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و برگزاری ملاقات های مردمی مسئولان با قشرهای مختلف جامعه، بازگویی دستاوردهای دستگاه های اجرایی مختلف و برگزاری نمایشگاه دستاورد های دولت از مهم ترین برنامه های هفته دولت اعلام شد.
دوم تا هشتم شهریور، هفته بزرگداشت دولت نامگذاری شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب