23:08:41 - سه شنبه 9 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل پزشکی قانونی سمنان : طرح شناسایی تصادفات ساختگی در سمنان اجرا می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

 مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان گفت : طرح شناسایی تصادفات ساختگی در این استان اجرایی می شود.

به گزارش سمنان لاین ازایرناابراهیم شاطری روز سه شنبه در دومین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان سمنان در سالن جلسات شهدای هفتم تیر دادگستری کل سمنان با اشاره به این که در چند سال اخیر موضوع تصادفات ساختگی سودجویان برای اخاذی از بیمه ها مشاهده شده است، افزود : تصادفات ساختگی یکی از جرائم مرتبط با بحث تصادفات است که در این استان نیز چند سالی است با آن مواجه هستیم.
وی با اشاره به این که پزشکی قانونی استان سمنان از 2 سال قبل تاکنون در این زمینه ورود پیداکرده است ف خاطرنشان کرد: در این مدت با همکاری دادستان های شهرستان های استان چندین مورد تصادف ساختگی شناسایی شده و از چندین تصادف ساختگی نیز پیشگیری شده است.
مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان با اشاره به کشف باند تصادفات ساختگی در یکی از شهرستان های این استان یادآور شد: مقابله با تصادفات ساختگی در استان سمنان همچنان ادامه خواهد یافت.
شاطری با بیان این که آموزش های لازم به پزشکان معاینه کننده و کارشناسان پزشکی قانونی درباره تصادفات ساختگی ارائه شده است ف خاطرنشان کرد: برای پیشگیری از این جرم، اقدامات لازم در استان تشکیل شده است.
وی با اشاره به لزوم همکاری پلیس و کلانتری ها با اداره کل پزشکی قانونی برای معرفی افراد جهت معاینات تصریح کرد: بهتر است کلانتری ها علت معرفی افراد به پزشکی قانونی جهت معاینه را مشخص و به این اداره کل اعلام کنند.
به گزارش ایرنا،مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان با تاکید بر ضرورت راهبرد پیشگیری در همه دستگاه ها گفت: امروز همه دست به دست هم داده و تلاش می کنند تا جرائم سازمان یافته در استان سمنان کاهش یابد.
وی با اشاره به عبور سالانه میلیون ها زائر حرم مطهر رضوی از جاده های استان سمنان خاطرنشان کرد :این استان بیشترین سهم را از سوانح رانندگی در محورهای مواصلاتی دارد و جز استان های با بیشترین آمار تصادفات است.
سالانه بیش از بیست میلیون مسافر از محورهای ارتباطی استان سمنان عبور می کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب