12:12:13 - سه شنبه 9 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار تأکید کرد؛ توجه به بسترهای فرهنگی در جمعیت 35هزارنفری مسکن مهرسمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 سمنان لاین – فرماندار شهرستان سمنان با بیان این که دشمنان با اعمال جنگ نرم ، آموزه های دینی و ارزش های اسلامی را هدف قرار داده اند، گفت : لازم است با برنامه ریزی های اصولی و کارشناسانه در مقابل توطئه های دشمنان مقابله کرد.

، سیدعباس دانایی روز سه شنبه در اولین جلسه کارگروه تخصصی فرهنگی اجتماعی شهرستان با موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مسجد علی ابن ابیطالب (ع) شهرک امیرالمومنین (ع)ا با تاکید بر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب درخصوص تهاجم فرهنگی، افزود : انسجام و هم افزایی ادارات در اجرای برنامه های مقابله با آسیب های اجتماعی از موارد مطلوب اثرگذاری در جامعه است.
وی از تشکیل ستاد هماهنگی فعالیت های فرهنگی اجتماعی در این شهرستان برای تصمیم گیری ، برنامه ریزی ، هدایت ، هماهنگی ، نظارت و ایجاد وحدت رویه بین دستگاه ها و نهادهای ذیربط برای پیشبرد امور اجتماعی خبر داد و گفت : یکی از ضروریات پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، ارتقاء وتوسعه شاخص های فرهنگی و اجتماعی در راستای تقویت باورهای دینی است.
به گفته فرماندار سمنان توجه به سرمایه های اجتماعی عامل موفقیت جوامع در مباحث فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی است.
دانایی به جمعیت زیاد مسکن مهر این شهرستان اشاره کرد و گفت : 35 هزار نفر در بیش از 12 هزار واحد مسکن مهر سکونت دارند که ایجاد بسترهای مورد نیاز در بخش های فرهنگی و اجتماعی را دو چندان کرده است.
وی بیان داشت : بخش عمده ای از از ساکنان مسکن مهر سمنان را افراد غیر بومی و مهاجر تشکیل می دهندکه با توجه به تنوع فرهنگی باید برنامه های متناسب با فضای فرهنگی این منطقه مد نظر مسئولان و مدیران دستگاه های مرتبط قرار گیرد.
شهرستان سمنان 200 هزار نفر جمعیت دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب