13:53:53 - شنبه 6 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پنج قاچاقچی در دامغان دستگیری شدند
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین/ فرمانده انتظامی شهرستان دامغان، از دستگیری پنج عضو یک باند قاچاق مواد مخدر و کشف 30 کیلوگرم تریاک خبر داد.

سرهنگ سیدعلی اکبر میری روز شنبه گفت: صبح روز پنجشنبه فرماندهی انتظامی شهرستان خور و بیابانک در استان اصفهان، در تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 دامغان، فرار یک دستگاه سواری پژو پارس از ایست و بازرسی آن شهرستان را گزارش کرد.
وی افزود : تیم مجربی از ماموران انتظامی و پلیس مبارزه با مواد مخدر، با هدف شناسایی و دستگیری این قاچاقچیان، به سرعت در محور جندق- دامغان مستقر شدند.
سرهنگ میری ادامه داد: خودروی مورد نظر با سرعت، به منطقه ایست و بازرسی پلیس دامغان وارد شد و با بی توجهی به پلیس، فرار کرد که با اقدام سریع پلیس و شلیک گلوله متوقف شد.
به گفته این مسئول انتظامی، دقایقی بعد یک دستگاه خودروی سواری 206 نیز در همین شناسایی و توقیف شد.
سرهنگ میری، به دستگیری پنج متهم جوان و انجام تحقیقات تکمیلی اشاره و تصریح کرد: اعضای این باند که 2 نفر از آن سوابق متعددی در حمل و نگهداری مواد مخدر داشتند، به قاچاق مقادیری مواد مخدر از کرمان به قوچان اعتراف کردند.
وی افزود: با راهنمایی متهمان، یک کوله پشتی حاوی 30 کیلوگرم تریاک از بیابان های اطراف جاده نیز کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان دامغان، از معرفی اعضای این باند قاچاق مواد مخدر به دادسرا و انتقال آنان به زندان خبر داد و به شهروندان توصیه کرد: در صورت آگاهی از هر گونه اقدام مجرمانه، مراتب را با مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.
محورهای استان سمنان به دلیل قرارداشتن به عنوان مسیر اتصال شمال و جنوب و شرق و غرب کشور، به عنوان یکی از مسیرهای اصلی انتقال موادمخدر از سمت شرق و جنوب، از سوی باندهای قاچاق هدفگذاری می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب