16:54:00 - پنجشنبه 4 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری بزرگداشت علامه هراتی سمنانی با حضور دکتر ولایتی وپرفسور اعوانی
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین /سرپرست جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان از تشکیل اولین نشست هماهنگی برگزاری بزرگداشت علامه ربانی غلامحسین هراتی سمنانی با مدیران فرهنگی اجتماعی استان سمنان در سالن کنفرانس این سازمان خبرداد.
امیر هوشنگ باهنر امروز اظهار کرد: با توجه به اینکه تقدیر از مفاخر و مشاهیر هر شهر نشانه‌دهنده هویت فرهنگی آن شهر است و در دومین نکوداشت عالم ربانی شهرمان علامه غلامحسین هراتی همکاری با سازمان‌ها و دستگاه‌های اداری خواهیم داشت .
به گزارش سمنان لاین از روابط عمومی این سازمان وی با بیان اینکه این همایش با محوریت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان برگزار می‌شود افزود: بزرگداشت علامه ربانی غلامحسین هراتی سمنانی با حضور فرزند آن بزرگوار و با مشارکت و همراهی امور اجتماعی استانداری سمنان ، دفتر امام جمعه ،مسئول دفاتر مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ، بنیاد نجبگان استان سمنان ، حوزه هنری سمنان و معاونت فرهنگی آموزش و پرورش سمنان برگزار می شود.
سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان اظهار داشت: این بزرگداشت عصر یکم شهریور ماه در سالن ئتاتر شهر برگزار خواهد .
باهنر در خصوص اقدامات در حال اجرا این سازمان نیز بیان کرد: در گذشته نیز اقداماتی ماندگاری برای مفاخر انجام شده و کتاب شاعران شهر اخلاق و مجموعه کتاب عالمان شهر اخلاق به‌منظور نکوداشت بزرگمردان و عالمان، معرفی آنان به نسل جدید و حفظ تالیفات و آثار این مفاخر در دستور کار بوده و علاوه بر این مستندی از زندگینامه علامه هراتی در قالب فیلم نیز از سوی بنیاد نخبگان در حال تهیه است.
سرپرست جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان از این همایش به عنوان یکی از برنامه‌های فاخر استانی نام برد و گفت: حضور کیفی و کمی همه مخاطبین و بویژه فعالان حوزه‌های علمیه ،موسسات قرآنی و گرو‌ه‌های فرهنگی دینی مختلف بر کیفیت آن خواهد افزود.
وی از حضور دکتر ولایتی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در این همایش خبر داد و گفت: ایشان که مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل و از مورخان جهان اسلام هستند با موضوع نقش روحانیون در بیداری اسلامی در این نکوداشت سخنران می‌کنند.
وی با اشاره به حضور چندین چهره برجسته دیگر در این همایش اضافه کرد: شیخ محمدحسن اختری دیگر میهمان همایش با موضوع دین‌مداری علامه هراتی و حجت‌الاسلام سید رضا اکرمی مشاور رئیس جمهور با موضوع مردمداری و منش اخلاقی علامه سخنرانی می‌کند.
وی از حضور چهره ماندگار فلسفه کشورمان در این همایش خبر داد و گفت: پرفسور غلامرضا اعوانی نیز با موضوع شخصیت علمی علامه به ایراد سخنرانی می‌پردازد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب