18:15:59 - سه شنبه 2 آگوست 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور سرمایه گذاران درسمنان بااتخاذ برنامه امکان سنجی اقتصادی فراهم می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرعامل شرکت مهندسین مشاور نمودار ظرفیت های سرمایه گذاری در استان سمنان را چشمگیر دانست و گفت : با برنامه امکان سنجی اقتصادی زمینه حضور سرمایه گذاران در این استان فراهم می شود.

عباس رنجبر روز سه شنبه در جلسه شورای سیاستگذاری سرمایه گذاری شهرداری های استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری سمنان افزود : سرمایه گذاران برای ساخت و ساز در بخش گردشگری و عمرانی نیازمند همکاری شهرداری ها هستند.
وی اظهار داشت: سمنان از ظرفیت های مهم گردشگری برخوردار است که با همکاری دولت و بخش خصوصی می توان در آبادانی این منطقه قدم های مؤثری برداشت.
رنجبر با بیان این که کاهش ترافیک نقش اساسی در افزایش گردشگر در حوزه شهری دارد، گفت : احداث پل های کابلی و غیر همسطح در کاهش ترافیک شهری مؤثر است و می توان با شناسایی جاده ها با ترافیک شهری مقابله کرد.
وی ادامه داد: مطالعات ترافیکی ،معماری و خدماتی از عوامل تاثیر گذار رونق اقتصادی در استان سمنان است که می توان با رعایت نکات آموزشی در افزایش خدمات شهری گام های عملی برداشت.
رنجبر یاآور شد :به دلیل رکود اقتصادی ،دولت توان ساخت هتل و رستوران ها را برای جذب گردشگر ندارد و همکاری نهادهای نیمه دولتی با بخش خصوصی در افزایش اشتغال و جذب گردشگر از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی تصریح کرد : اعلام آمادگی شهرداری ها برای افزایش سرمایه گذاری ها و فراخوان جذب سرمایه گذار در افزایش اشتغال بسیار تاثیر گذار است و همکاری های دستگاه دولتی در افزایش مشارکت بخش خصوصی می تواند در افزایش رفاه اجتماعی در جامعه حایز اهمیت باشد.
استان سمنان با بیش از 700 هزار نفر جمعیت دارای هشت شهرستان و 20 شهر است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب