12:37:43 - سه شنبه 26 جولای 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون توسعه مدیریت میراث فرهنگی سمنان معرفی شد/ نبوی رفت!
کانال تلگرام سمنان لاین

13940611000666_PhotoA

به گزارش سمنان لاین از روابط عمومی میراث فرهنگی استان با برگزاری مراسمی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان معرفی و از زحمات معاون قبلی قدردانی شد.

در این مراسم که با حضور رؤسای ادارات شهرستان‌ها و معاونان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان برگزار شد، سید کمال موسوی به‌عنوان معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل معرفی و از زحمات محمدحسین نبوی‌فرد تقدیر شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان در این مراسم با قدردانی از زحمات معاون قبلی توسعه مدیریت اداره کل گفت: نبوی منشأ تحولات ماندگاری در این اداره کل بوده است.

حسین خواجه‌بیدختی با اشاره به سابقه فرهنگی موسوی معاون جدید توسعه مدیریت این اداره کل گفت: موسوی به دلیل شخصیت و صبغه فرهنگی خود می‌توانند در این اداره کل بسیار اثرگذار باشند.

معاون قبلی توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان نیز با اشاره به اینکه حوزه کاری اداره کل میراث فرهنگی گسترده است، از همکاری و حمایت مدیرکل و کارکنان این اداره کل در زمان تصدی این پست قدردانی کرد.

محمدحسین نبوی‌فرد، ساماندهی وضع انبار اداره کل، مرکز اسناد، دبیرخانه و اجرای اتوماسیون اداری، ساماندهی وضع نیروی انسانی، پیگیری راه‌اندازی نمایندگی ادارات میامی و آرادان و …. را از جمله فعالیت‌های انجام شده در دو سال حضور خود در اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان اعلام کرد.

معاون جدید توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان نیز ارتقای امور رفاهی و معیشتی کارکنان، مدیریت بهتر هزینه‌کرد، اجرای اصل برون‌سپاری، بسترسازی مشارکت حداکثری همکاران، توجه به امور پیشکسوتان و خانواده آن‌ها را از برنامه‌های خود عنوان کرد.

سیدکمال موسوی از برگزاری جشنواره اخلاق و آداب کارمندی به‌طور سالانه در این اداره کل خبر داد و گفت: حضور بیدختی مدیرکل میراث فرهنگی استان در سمنان فرصت است و باید از این شرایط در زمینه توسعه میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان بهره‌برداری کرد.

سیدکمال موسوی دارای مدرک کارشناسی‌ارشد مدیریت است و پیش از این به‌عنوان معاون امور ایران‌گردی و جهانگردی و کتابخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون فرهنگی اداره کل ارشاد استان، معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی میراث فرهنگی استان سمنان و معاون اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان فعالیت داشته است.

در این مراسم، مصطفی یغمائیان نیز به‌عنوان معاون میراث فرهنگی استان سمنان معرفی شد؛ وی پیش از این سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان بود.

لازم به ذکر است حضور نبوی همواره با فراز ونشیب ها و انتقاداتی از سوی دوستداران میراث فرهنگی سمنان  همراه بود که امیدواریم با حضور معاون جدید و پیگیری مطالبات مردم در حوزه ی میراث استان شاهد تحولات مثبت باشیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب