12:16:18 - یکشنبه 24 جولای 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
114 کیلوگرم تریاک از باند پنج نفره موادمخدر در سمنان کشف شد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به انهدام یک باند قاچاق موادمخدر با کشف 114 کیلوگرم تریاک، از دستگیری هر پنج عضو این باند خبر داد.

82161346-70887113

به گزارش سمنان لاین ، سردار روح الامین قاسمی با اشاره به استمرار مبارزه پلیس با سوداگران مرگ برای کاهش جرایم و آسیب های اجتماعی ، گفت: در همین راستا ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر موفق شدند یک باند قاچاق را در سمنان شناسایی و هر پنج عضو آن را دستگیرکنند.
سردار قاسمی تصریح کرد: تلاش چند ماهه پلیس در این حوزه و اقدامات گوناگون اطلاعاتی و بهره مندی از شگردهای خاص پلیسی به انهدام این باند انجامید.
وی افزود: رئیس باند که هم اکنون نیز به جرم حمل و قاچاق 62 کیلو تریاک در زندان به سر می برد، با سوء استفاده از فرصت مرخصی، رفتار مجرمانه خود در خرید و فروش موادمخدر را ادامه می دهد.
این مسئول انتظامی ادامه داد: در مراحل بعدی تحقیقات، اطلاعاتی از حمل یک محموله از تهران به مقصد سمنان توسط اعضای این باند به دست آمد که تلاش ماموران بر کشف آن متمرکزشد.
سردار قاسمی، به انجام هماهنگی لازم با دستگاه قضائی و زیر نظر قراردادن سوژه اصلی پرونده اشاره کرد و گفت: با رصد لحظه به لحظه و اشراف کامل اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و چندین ساعت کنترل نامحسوس و تعقیب و مراقبت، خودروی نیسان حامل مواد که در ظاهر بادمجان حمل می کرد، در پل ورودی شهر سمنان توقیف شد.
وی اظهارداشت: ماموران پس از انتقال خودرو به پلیس مبارزه با موادمخدر استان و بازرسی دقیق و فنی آن، جاساز ماهرانه محموله 97 کیلویی تریاک را کشف کردند.
به گفته سردار قاسمی در همین خصوص و در ادامه تحقیقات، اعضای دیگر این باند نیز شناسایی و عملیات دستگیری آنان برنامه ریزی و اجراشد.
وی گفت: مخفیگاه عضو دیگر باند که ساکن سمنان بود نیز شناسایی و در اقدامی ضربتی مورد بازرسی قرارگرفت.
وی، از کشف 17 کیلوگرم تریاک در این مرحله از عملیات خبرداد و افزود: در مجموع هر پنج عضو این باند که 2 نفرشان زن هستند، دستگیر و 114 کیلو تریاک نیز کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی استان تاکید کرد: مبارزه بی امان پلیس با قاچاقچیان موادمخدر و سودجویانی که آرامش و آسایش خانواده ها را مورد هدف رفتار غیرانسانی خود قرارداده اند هرگز تعطیلی نخواهد داشت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب