23:04:26 - یکشنبه 24 جولای 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جاده نظامی سمنان در پیچ وخم رايزني جهت رفع مشكلات / تحقق شعارانتخاباتی دکتر احمدهمتی در گرو به ثمر نشستن این طرح!
کانال تلگرام سمنان لاین

مدير كل راه و ترابري استان سمنان از اتمام دو تقاطع غير همسطح درجزين در محور سمنان – مهديشهر و تقاطع مومن آباد در محور سمنان – سرخه تا پايان سال جاري خبر داد.

452100

به گزارش سمنان لاین  نژادصفوي در ديدار با نماينده شهرستانهاي سمنان، مهديشهر و سرخه در مجلس شوراي اسلامي اظهار اميدواري نمود انشاا… در صورت ابلاغ تخصيص هاي مربوط به سفر رياست محترم جمهوري در حوزه راه، تحول در اين صنعت مشمول استان شود.

وي با اشاره به مورد بحث سرمايه گذاري در محور سمنان به فيروزكوه و بهسازي محور سرخه و سمنان، با بيان اينكه بزرگترين مشكل حال حاضر دولت كمبود اعتبارات است، تنها راه حل مبارزه با اين رويداد را به پايان رساندن پروژه هاي در دست اقدام و باز نشدن پروژه جديد در سطح استان دانست.

وي همچنين اضافه كرد: يكي از پروژه هايي كه بصورت اماني و با همت راهداران شهرستان به پايان رسيد بهسازي 15 كيلومتر از پروژه جاده نظامي تا روستاي اعلاء بود كه با توجه به نبود اعتبارات و ضرورت امر بصورت كامل توسط اكيپ راهداري اداره راه و ترابري شهرستان سمنان انجام پذيرفت و ادامه عمليات بدليل مشكلات پيش آمده متوقف گرديد كه در حال حاضر در حال رايزني جهت رفع مشكلات براي ادامه كار مي‌باشيم.

سمنان لاین – لازم به ذکر است اتصال سمنان به اصفهان ازطریق جاده نظامی به معلمان یکی از مطالبات چندین ساله مردم شهرستان های مرکزی استان (مهدیشهر،سرخه و سمنان ) میباشد که موافقت رهبرمعظم انقلاب فرماندهی کل قوا هم با توجه به نظامی بودن بخشی از منطقه کسب شده اما همچنان شاهد کوتاهی مدیران اجرایی در به ثمر رساندن این طرح منطقه ای و ملی  هستیم.

علاوه برآن مهمترین شعار انتخاباتی دکتراحمدهمتی در بعد اقتصادی ، سمنان چهار راه طلایی میباشد که به ثمرننشستن این طرح نتیجه ای جز در حدحرف ماندن این شعار اصلی نماینده نخواهد داشت!

 

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. علی   جولای 25, 2016  

    جناب اقای دکتر همتی با سلام
    توجه جنابعالی رابه نشریات محلی جلب می نمایم نشریات وجلسات اداری طوری مطرح می نمایند که شهرستان سمنان مشکلی ندارد با جوسازی ومظلوم نمایی بودجه را طور ی تقسیم می کنند مرکز استان به سهم خودش نمی رسد در ارتباط باکمبود اب تنها شهرستانی که 150 لیتر در ثانیه کمبود دارد و هیچگونه برنامه ای برای تامین ندارند سمنان است ممکن است شهرستان دیگر ی کمبودداشته باشد ولی برای تامین برنامه کوتاه مدت وبلند مدت دارند سمنان را فقط دلخوش کرده اند به وعده اب خزر

  2. احسانی ازسرخه   جولای 25, 2016  

    واقعا این جاده برای شهرهای مهدیشهر ,سمنان وسرخه بسیار حیاتی است و توقع است نماینده محترم در این پروژه تمام توان خود را مصروف دارد. احسانی ازسرخه