2:19:15 - جمعه 22 جولای 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احمد اخلاقی رئیس هیات تکواندو استان سمنان شد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین-رئیس فدراسیون تکواندو با تاکید بر ضرورت ارتقا رشته ورزشی تکواندوی استان سمنان گفت: تکواندو این استان هنوز به جایگاه اصلی خود دست نیافته است که باید برای ارتقا این رشته ورزشی تلاش شود..

 82158286-70881284
 سیدمحمد پولادگر روز پنجشنبه در نشست مجمع انتخابات رئیس هیات تکواندو استان سمنان در تالار اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان این استان افزود: بر اساس ارزیابی های انجام شده در سال 94، تکواندو استان سمنان رتبه سی ام را کسب کردکه رتبه ای در شان سمنان نیست.
وی اظهار داشت : در چندسال گذشته بسیاری از استان ها در این رشته ورزشی توانسته اند پیشرفت کنند اما استان سمنان با توجه به سابقه و قدمت زیاد در تکواندو، هیچ پیشرفتی نداشته است.
به گزار ش سمنان لاین ازایرناوی خاطرنشان کرد : ظرفیت و استعدادهای فراوانی در این استان در بخش تکواندو وجود دارد که باید زمینه شکوفایی این استعدادها فراهم شود.
پولادگر ادامه داد : فاصله مسافت استان سمنان با استان های مانند تهران، قزوین و البرز که از قطب های اصلی تکواندو هستند بسیار کم است و ورزشکاران سمنانی می توانند به راحتی از تجربه های ورزشکاران استان های دیگر استفاده کنند.
رئیس فدراسیون تکواندو با بیان این که باید یک هدف معین برای پیشرفت و موفقیت تکواندو استان انتخاب شود، افزود: این استان نیاز به همت و همدلی مسئولان و وزرشکاران دارد تا بتواند در این مسیر موفق شوند.
وی تاکید کرد: انتظار می رود در سال 95 استان سمنان جز 10 استان برتر کشور در رشته تکواندو شود و در این مسیر پیشرفت های زیادی داشته باشد.
وی یادآور شد : در استان سمنان شهرهایی با پتانسیل بالای ورزشی مانند شاهرود وجود دارد که باید این رشته در همه جای استان فعال شود.
پولادگر خاطرنشان کرد: در زمان حاضر امکانات مناسب برای ورود همه ورزشکاران در تیم ملی وجود دارد و حضور آن ها در تیم ملی به قابلیت ها و تلاش خود افراد بستگی دارد.
وی تصریح کرد : در گذشته فقط استان تهران مبنای تیم ملی تکواندو بوده اما امروز شاهد هستیم که در تیم ملی از تمام استان های کشور حضور دارند.
رئیس فدراسیون تکواندو گفت: ورزش به گروه و نهادی خاصی تعلق ندارد و همه مردم و مسئولان باید کمک کنند تا این ضامن سلامتی و عامل نشاط در خانواده ها نهادینه شود و در تمام جوانب توسعه پیدا کند.
در این نشست، احمد اخلاقی با کسب 15 رای به مدت چهار سال، رئیس هیات تکواندو استان سمنان انتخاب شد.
download

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب