16:57:51 - جمعه 22 جولای 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آیت الله شاهچراغی تأکیدکرد : توزیع آب آشامیدنی در استان سمنان عادلانه نیست
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: بیکاری و ازدواج جوانان و کمبود آب، سه مشکل عمده این استان است.

 82159185-70882993

 آیت الله سیدمحمد شاهچراغی در خطبه های نماز جمعه این هفته سمنان افزود: بیکاری و ازدواج از مشکلات مهم جوانان این استان است و اکنون کمبود آب نیز به این مشکلات اضافه شده است.
وی از کم آبی و قطع شدن آب آشامیدنی در بعضی از نقاط استان سمنان در گرمای فصل تابستان انتقاد کرد و گفت: توزیع آب آشامیدنی در استان سمنان عادلانه نیست و مسئولان باید به فکر مردم استان باشند.
به گزارش سمنان لاین ازایرناوی در خصوص حقوق های نامتعارف نیز خاطرنشان کرد: اگر در این زمینه درست عمل نشود، بی اعتمادی مردم به مسئولان به وجود می آید و باعث زیان فراوانی در جامعه می شود.
امام جمعه سمنان تصریح کرد : رهبری در این زمینه فرمودند غارتگران بیت المال باید از مقام شان عزل شوند، اموال غارت شده را برگردانند و باید این افراد مجازات شوند.
شاهچراغی با اشاره به فرا رسیدن پنجم مرداد و هفته گرامی داشت نمازجمعه گفت: نماز جمعه بیعت با نظام و یک مساله حکومتی است که باید هرچه با شکوه تر برگزار شود.
وی بیان داشت : آیت الله طالقانی در پنجم مرداد 1358 اولین نماز جمعه را در انقلاب اسلامی اقامه کرد و همیشه باید نام و یاد این مرد بزرگوار زنده نگه داشته شود.
وی تاکید کرد : همه مسئولان استان باید در صف اول نماز جمعه حضور داشته باشند.
امام جمعه سمنان در بخش دیگری از سخنان خود، به تحولات سیاسی در ترکیه اشاره و اضافه کرد : ما نیز با کودتا در ترکیه مخالف هستیم و رئیس دولت باید با رای مردم، حکومت را در دست بگیرد نه با گلوله و تفنگ.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب