21:38:21 - شنبه 16 جولای 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حسن بیگی خطاب به مردم دامغان تأکیدکرد ؛ رشد و شکوفايي شهرستان دامغان در تمامي بخش‌ها تا 2 سال آینده
کانال تلگرام سمنان لاین

نماينده مردم شهرستان دامغان در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه مسير رشد و توسعه اين شهرستان بايد عقلايي باشد نه احساسي گفت: شرايط شهرستان دامغان با گذشته متفاوت است و اکنون اين شهرستان در مسير رشد و توسعه قرار دارد.

به گزارش سمنان لاین ازپیام، ابوالفضل حسن بيگي در دومين نشست شوراي اداري شهرستان دامغان در سال‌جاري به ميزباني سالن جلسات فرمانداري اين شهرستان اظهار داشت: بر اساس آمار و گزارشات مستند و رسمي مسئولان کشور شهرستان دامغان يکي از شهرهاي نادر بوده که جوانان و نوجوانان آن از امکانات مدرن روز استفاده مي‌‌کنند و اين شهرستان در بحث اطلاعات و فناوري از شهر‌هاي ممتاز و برتر کشور و استان است.

دبير مجمع نمايندگان استان سمنان در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينکه برنامه‌ريزي‌ها بايد در راستاي توسعه پايدار تهيه و تنظيم شود خاطرنشان کرد: تمام سعي و تلاش ما بايد براين باشد که يک جامعه موفق و داراي توسعه پايدار داشته باشيم.

نماينده مردم شهرستان دامغان در مجلس شوراي اسلامي تصريح کرد: تغيير الگوي کشت بهترين راه رشد و توسعه کشاورزي است و بايد اين مقوله در حوزه بخش کشاورزي بيش از گذشته تقويت و جاري شود چون با اين کار 17هزار هکتار باغ پسته را مي‌توانيم زير کشت ببريم و به افزايش برداشت محصول مهم و استرتژيک پسته کمک کنيم.

وي اضافه کرد: براي کمک به رشد و توسعه متوازن در سطح استان سمنان جلسات مختلفي با حضور نمايندگان مردم شهرستان‌هاي استان تشکيل شد و به اتفاق همه بر حول محور اتحاد و وحدت تاکيد داشته و دارند و مقرر شد براي کمک به رشد و توسعه همه جانبه در کل استان از تمام توان و ظر فيت استفاده شود.

حسن بيگي با اشاره به اينکه مديران دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان دامغان بايد روحيه تلاش و خدمت‌گزاري را در خودشان تقويت کنند، افزود: مديران دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان بايد با برقراري ارتباط و تعامل هرچه بيشتر با مديران کل و ادارات کل در استان در جذب اعتبارات تلاش کنند.

وي خاطرنشان کرد: به همه مردم شهرستان دامغان و مسئولان ارشد شهرستان اين اطمينان را مي‌دهم که در 2 سال آينده شاهد رشد و شکوفايي شهرستان دامغان در تمامي بخش‌ها و حوزه‌ها ي اين شهرستان باشيم.

وي اضافه کرد: هيچ شرکت و واحد توليدي ورشکسته نشده است و بلکه پول‌هاي را اختصاص مي دادند در بخش‌ها و جاهاي ديگر هزينه مي‌شد و امروز شاهد تعطيلي واحد‌هاي توليدي و صنعتي در کشور هستيم.

وي تصريح کرد: در حال حاضر کشور داراي 335 هزار ميليارد تومان پول است و لبکه بايد روش‌هاي اختصاص اعتبارات را در کشور اصلاح کنيم.

وي اضافه کرد: ظرفيت جمهوري اسلامي ايران يک ظر فيت قوي است و امروزه با توجه دشمني‌هاي دشمنان برعليه ملت و کشور ايران، جمهوري اسلامي ايران از يک جايگاه بسيار بزرگ و رفيع در جهان برخوردار است.

حسن بيگي گفت: ايران اسلامي داراي يک قدرت نظامي بزرگ است و با همين قدرت نظامي توانستيم آمريکا و کشورهاي مذاکره کننده در بحث هسته‌اي را به پاي ميز مذاکره بياوريم.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب