18:55:27 - دوشنبه 11 جولای 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گزارش تصویری سمنان لاین / بازدید جمعی از موثرین و منتخبین مرکزاستان از فرودگاه سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

به گزارش سمنان لاین ، غلامرضاسالار مدیرعامل بنیادتوسعه سمنان ، دکترعلی همتی ومجیدنظری رییس و نائب رییس شورای شهر سمنان  ،  ابوالقاسم کواکبیان مدیرمسئول روزنامه پیام سمنان بهمراه تعدادی از اعضای بنیادتوسعه سمنان دردیدار با مهندس شجاعی مدیرفرودگاه سمنان از مراحل اجرایی این فرودگاه بازدید کردند.

مدیرفرودگاه سمنان دراین دیدار از کلنگ زنی ساختمان برق خبر داد و افزود ؛

چنانچه استان به تعهداتش نسبت به فرودگاه سمنان عمل کند ، روند اجرایی شدن و آغاز فعالیت فرودگاه فقط در بخش افتتاح باند صورت خواهد پذیرفت.

مهندس شجاعی همچنین تأکید کرد ؛ امور متعددی از این فرودگاه از جمله ترمینال ،سیستم های برق برج مراقبت و… برای آغازعملیات اجرایی باید در دستورکار قرارگیرد.

سالار مدیرعامل بنیادتوسعه سمنان در آغاز این نشست ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در مدیریت فعلی فرودگاه سمنان ، به ارائه ی گزارش از جلسات گذشته این بنیاد و اقدامات مردمی صورت گرفته برای اجرایی شدن این پروژه مهم مرکزاستان پرداخت .

مجید نظری نائب رئیس شورای شهر سمنان با تشریح همکاری های صورت گرفته توسط شهرداری  با فرودگاه سمنان از مهندس شجاعی بعنوان یکی از مدیران غیر بومی که استان کمتر به خود دیده است یاد کرد و افزود ؛ مسئولان شهری قدردان زحمات صورت گرفته در این برهه از مدیریت فرودگاه میباشند.

 

ابوالقاسم کواکبیان هم از فرودگاه بعنوان یکی از پارامترهای توسعه یاد کرد و ضرورت آنرا برای مرکز استان یاد آورشد.

 

شریعت پناهی ،یکی از اعضای بنیاد توسعه سمنان هم با ارائه ی توضیحاتی در خصوص وجود صنایع متعدد ، دانشگاهی بودن استان و…  فرودگاه سمنان را یکی از توجیه پذیرترین فرودگاه های منطقه دانست.

 

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب