15:43:36 - یکشنبه 10 جولای 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت تسهیلات سامانه بهین یاب به 129 واحد تولیدی سمنان مصوب شد
کانال تلگرام سمنان لاین

 

سمنان لاین –  ارایه تسهیلات به 129 واحد تولیدی استان سمنان که در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده بودند، در بیست و سومین نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مصوب شد.

 بیست و سومین نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان روز یکشنبه در سالن غدیر استانداری، با حضور محمدرضا خباز استاندار، جمعی از مدیران واحد های تولید و صنعتی، مسئولان اقتصادی و مدیران عامل بانک های سمنان برگزار شد.
در این نشست ستاد، پرونده 129 واحد های تولیدی، صنعتی و کشاورزی بررسی و تسهیلات آنان مصوب شد.
در این نشست، پرونده 28 واحد صنعتی بررسی و 385 میلیارد ریال تسهیلات برای رونق این واحد ها مصوب شد که با راه اندازی و فعال شدن این واحدها و افزایش ظرفیت تولید آنان، برای 553 نفر شغل جدید ایجاد می شود.
پرونده 101 شرکت تولیدی بخش کشاورزی استان سمنان نیز در این نشست بررسی و با پرداخت تسهیلات بیش از 290 میلیارد ریال به این واحدها موافقت شد که با فعال شدن این واحدها برای یک هزار و 107 نفر شغل جدید ایجاد می شود.
تاکنون با تشکیل 22 جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان، پرونده 157 واحد صنعتی بررسی و پرداخت هزار و 700 میلیارد ریال تسهیلات در این ستاد مصوب شده است.
در این نشست پرونده 6 واحد تولیدی مشکل دار در خصوص بیمه، مالیات، سرمایه در گردش، بدهی معوقه،مشکلات نقدینگی و …بررسی و دستورات لازم صادر شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب