20:40:08 - یکشنبه 10 جولای 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مجتمع آموزشی فرهنگی شهرستان سرخه با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال احداث خواهد شد
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 سمنان لاین/ مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان از اختصاص اعتبار مورد نیاز به بزرگترین مجمتع آموزشی فرهنگی شهرستان سرخه خبر داد و گفت: بانک مرکزی با تخصیص اعتبارات این طرح موافقت کرد که بزودی پرداخت می‌شود.

ابوالفضل دربانی روز یکشنبه در حاشیه جلسه بررسی مشکلات و موانع پروژه مجتمع آموزشی فرهنگی بانک ملت سرخه  افزود: این مجمتع آموزشی فرهنگی یکی از بزرگترین پروژه‌های آموزشی دولت تدبیر و امید است که اعتبارات آن از سوی بانک ملت تامین و توسط اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان احداث می‌شود.
وی با بیان این که این مجتمع با سرمایه‌گذاری بانک ملت ساخته می شود، ادامه داد: مجتمع آموزشی فرهنگی بانک ملت سرخه دربرگیرنده دوره‌های آموزشی از ابتدایی تا مقطع متوسطه است.
به گزارش سمنان لاین ازایرناوی خاطرنشان کرد: در این مجتمع علاوه بر مراکز فرهنگی، کتابخانه، محوطه‌سازی و فضاهای دیگر، خوابگاه شبانه‌روزی نیز در آن پیش‌بینی شده است.
دربانی از این پروژه به عنوان یک پروژه خیر ساز نام برد و گفت: امیدواریم ثمره این پروژه که یک پروژه استانی قابل توجه است در دولت یازدهم به بهره برداری رسد.
مجتمع آموزشی فرهنگی شهرستان سرخه با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال و در زمینی به مساحت 12 هزار متر مربع با زیربنای 8هشت هار متر مربع و با امکانات کامل احداث خواهد شد.
این پروژه از بزرگ ترین پروژه های آموزشی کشور و جزو چهار پروژه آموزشی بزرگ کشور است و در جشنواره مدارس ایرانی به عنوان پروژه ممتاز و برتر آموزشی معرفی شده است.
در این مجتمع آموزشی، از دوره پیش دبستان تا دوره دبیرستان پیش بینی شده است و در سطح کشور بی نظیر خواهد بود.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب