15:51:38 - یکشنبه 10 جولای 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عملیات اجرایی فاز نهایی محور چهار خطه فیروزکوه- سمنان با 900 میلیارد اعتباربه بخش خصوصی واگذارشد
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل راه و ترابری استان سمنان از آغاز کار اجرایی محور چهار خطه فیروزکوه- سمنان در چند روز آینده خبر داد.

به گزارش سمنان لاین از روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرخه سید عبدالمجید نژاد صفوی عصر امروز در دیدار با علی‌محمد مویدی‌زاده سرپرست فرمانداری سرخه اظهار کرد: آیین مناقصه 20 کیلومتر پایانی این پروژه انجام و به پیمانکار بخش خصوصی واگذار شده است.

وی از آغاز عملیات اجرایی این محور در آینده نزدیک خبر داد و افزود:20 کیلومتر پایانی محور چهار خطه فیروزکوه- سمنان از پاسگاه افتر در شهرستان سرخه آغاز و تا مرکز استان سمنان ادامه دارد.

مدیرکل راه و ترابری استان سمنان ادامه داد: این پروژه که از مصوبات سفر کاروان تدبیر و امید به سمنان است با اعتبار 900 میلیارد ریال به بخش خصوصی واگذار شد.

نژاد صفوی با بیان اینکه رئیس‌جمهور در سفر به استان تاکید ویژه‌ای بر راه‌های ارتباطی داشته است، اظهار کرد: یکی از این وعده‌ها با اجرایی شدن 10 کیلومتر پایانی محور سمنان فیروزکوه که در مرز مشترک با استان تهران قرار دارد عملی می شود.

وی از دو پروژه بهسازی راه مواصلاتی سرخه- سمنان و کمربندی سرخه به عنوان دو پروژه عمرانی مهم دیگر راه و ترابری در شهرستان سرخه نام برد و افزود: عملیات اجرایی این دو پروژه نیز بعد از تامین اعتبارات آغاز می شود.

این مقام مسئول به با اشاره به موقعیت شهرستان سرخه و واقع شدن بر سر محور پرتردد تهران-مشهد خاطرنشان کرد: پروژه‌های راه‌سازی در این شهرستان پروژه‌هایی ملی محسوب شده و از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

این مقام مسئول از تعیین حدود و مرزهای این شهرستان به عنوان یکی دیگر از مهمترین مطالبات مردم یاد کرد و افزود: تلاش ما بر این است که در آینده نزدیک با تعبیه و نصب تابلوهای استحفاظی این شهرستان به این مطالبه مردم پاسخ دهیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان سرخه نیز در این دیدار از راه‌اندازی اداره راه و ترابری به عنوان یک مطالبه جدی مردم نام برد و با اشاره به موقعیت ویژه این شهرستان گفت: شهرستان سرخه به لحاظ قرار گرفتن در یک مسیر ترانزیتی بین‌المللی از اهمیت زیادی در راه‌های ارتباطی و محورهای مواصلاتی برخوردار است.

محمدعلی مویدی‌زاده با اشاره به عبور سالانه نزدیک به 20 میلیون زائر حرم رضوی از این مسیر، اظهار کرد: محورهای شهرستان سرخه نیازمند توجه و رسیدگی بیشتری هستند.

سرپرست فرمانداری شهرستان سرخه، با اشاره به لزوم استقرار اداره راه در سرخه گفت: تمام توان و تلاش خود را برای پیگیری این مطالبات بکار گرفته و می‌کوشیم که به پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید در خدمت‌رسانی شایسته به مردم این خطه کمک کنیم.

مویدی‌زاده با اشاره به وجود چندین پروژه راه‌سازی در این شهرستان بر تسریع بر اجرایی شدن این پروژه‌ها تاکید کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب