16:48:57 - جمعه 8 جولای 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه سمنان :کشور در جهاد دفاعی و نظامی بسیار قوی عمل کرده ولی در جهاد زبانی ضعیف بوده است
کانال تلگرام سمنان لاین

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با اشاره به دریافت حقوق های غیر متعارف و ضرورت برخورد با فساد اداری افزود: مبارزه با فساد اداری از طریق شعار حل نمی شود و قوای سه گانه باید در عمل به این موضوع رسیدگی و گزارش آن را به مردم اعلام کنند.

 آیت الله سیدمحمد شاهچراغی درنمازجمعه این هفته سمنان با اشاره به تاکید رهبری انقلاب در خطبه های نماز عید سعید فطر بر رسیدگی و برخورد با متخلفان و مدیرانی که حقوق های نامتعارف دریافت کردند،افزود: مردم از قوای سه گانه می خواهند با هوشیاری کامل با فساد اداری مبارزه کنند.
وی با تاکید بر این که خیلی از ادارات و مدیران کشور سالم هستند و تعداد ادارات و مدیران ناسالم خیلی اندک است، اظهار داشت : دشمن، فساد و آتش به هر قدر که اندک هم باشند زیاد است و باید برچیده شوند.
به گزارش سمنان لاین ازایرناوی با اشاره در پیش بودن هفته عفاف و حجاب گفت: حجاب از ضروریات اسلام و دین ماست و همه باید در رعایت آن تلاش کنیم زیرا
عفاف ریشه حجاب و حجاب میوه عفاف است و ارزش، زیور، زینت و مصونیت زنان در حجاب است و باید در حفظ آنان تلاش کنند.
خطیب جمعه سمنان با اشاره به فتوای اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص حجاب گفت: همانگونه که معظم له فرمودند حجاب در هیچ شرایطی نباید کنار گذاشته شود و در همه شرایط و حتی در ضروریات هم حفظ حجاب الزامی است.
نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان این که کشور در جهاد دفاعی و نظامی بسیار قوی عمل کرده ولی در جهاد زبانی ضعیف بوده است، گفت: در بیشتر اوقات مشاهده می شود که آمران به معروف و ناهیان از منکر با حضور در نقاط مختلف شهر نسبت به تذکر لسانی اقدام می کنند، ولی باید بگوئیم که این امر به معروف و نهی از منکر نیست و همه ما باید آمر و ناهی باشیم.
وی با اشاره به تشکیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر در کشور، گفت: متاسفانه خروجی و نتیجه کار این ستاد هم خیلی کم است و ملمموس نیست و در این حوزه باید تقویت شویم.
شاهچراغی در ادامه با اشاره به جنایت های ال سعود خائن از سال 1216 تاکنون و افزایش حجم این جنایت ها در سال های اخیر، گفت: داعش همان وهابیت و وهابیت نیز همان داعش است و مردم باید در کنار سر دادن شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل، شعار مرگ بر آل سعود خائن را هم سر دهند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب