6:25:54 - چهار شنبه 6 جولای 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آیت الله شاهچراغی:با صدای رسا اعلام می کنم “مسئولان قوای سه گانه ” مردم منتظر عمل عاجل شما در خصوص حقوق های غیر متعارف هستند
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین –  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با اشاره به موضوع پرداخت حقوق های غیر متعارف در کشور گفت : قوای سه گانه به ویژه دولت باید نسبت به حقوق غیر متعارف در کشور برخورد جدی کند.

 آیت الله سیدمحمد شاهچراغی روز چهارشنبه در آیین اقامه نماز عید سعید فطر در مصلی بزرگ شهرستان سمنان افزود : مردم از منابع مختلف موضوع حقوق های غیر متعارف را شنیدند و منتظر هستند دولت در عمل این موضوع را مورد ییگیری قرار دهد چرا که مردم از قوا انتظار دارند.
وی با اشاره به بیانات رهبری مبنی بر این که این موضوع باید پیگیری و به اطلاع مردم رسانده شود، گفت : آنچه که مهم است قوای سه گانه باید در این ارتباط عزم خود را جزم و با این مساله برخورد کند و به نتیجه برساند.
امام جمعه سمنان خاطرنشان کرد : از زبان مردم در این خطبه های نماز با صدای رسا اعلام می کنم مسئولان قوای سه گانه ، مردم منتظر عاجلانه عمل شما در خصوص حقوق های غیر متعارف هستند.
شاهچراغی ادامه داد : درست نیست کسانی در جامعه افطار و سحر خود را با نان و چای صرف کنند و در دبیران و معلمان پس از 40 سال تدریس حقوق اندک بگیرند و دیگران حقوق های نجومی. جمهوری اسلامی باید عادلانه باشد و عادلانه رفتار کند.
وی در بخش دیگری با اشاره به آزادسازی منطقه فلوجه عراق ، انفجار در مناطق شعیه نشین و در کشورهای اسلامی بوسیله گروه تکفیری داعش را محکوم کرد و افزود : امیدواریم شاهد مرگ داعش باشیم و جشن عمومی جهانی و کشوری مرگ این گروه تکفیری را برگزار کنیم.
وی عید فطر را عید سعید اسلامی و عید خدایی و جشن ملی اعلام و اضافه کرد : روزه داری و عبادت در درگاه خداوند و شب زنده داری در ایام لیالی قدر به معنای آن است که پاک باشیم و پاک زندگی کنیم و مال و جان ما پاک باشد. 
به گزارش سمنان لاین ازایرناوی بیان داشت : رستگاری انسان در دنیا و آخرت به دو چیز پاکی جان و پاکی مال است یعنی جان ما به وسیله نماز و مال ما به وسیله زکات فطره پاک می شود و نماز رابطه بین انسان و خداست و این ارتباط باید همیشگی باشد و همیشه حفظ شود.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب