8:40:46 - سه شنبه 5 جولای 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چهار ایستگاه و طرح بهینه سازی توزیع برق در شاهرود و مهدیشهر بهره‌برداری شد
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 شرکت توزیع برق سمنان از 2 ایستگاه توزیع در شاهرود و 2 طرح بهینه سازی شبکه 20 کیلو ولت در مهدیشهر بهره برداری کرد.

به گزارش سمنان لاین، مدیرتوزیع برق شهرستان شاهرود با اشاره به اینکه هدف از بهره برداری از 2 ایستگاه توزیع برق در این شهرستان افزایش ضریب اطمینان شبکه و کاهش تلفات انرژی الکتریکی بود، گفت: این 2 ایستگاه شامل ایستگاه زمینی میرابوطالب و پست هوائی حجاب در شهرستان شاهرود بود.
احمد یوسفی افزود: با افزایش بار مصرفی مناطق مسکونی و تجاری خیابان های حجاب و 17 شهریور، پست های توزیع برق احداث گردیده و در مدار قرار گرفتند.
مدیرتوزیع برق شهرستان شاهرود با بیان اینکه با اجرای این 2 طرح برق رسانی، طول شبکه و بار خطوط فشار ضعیف منطقه های مورد اشاره کاهش یافت، افزود: اعتبار صرف شده برای راه اندازی این 2 ایستگاه بیش از 110 میلیارد ریال بود.
مدیرتوزیع برق شهرستان مهدیشهر نیز از اجرای 2 طرح بهینه سازی شبکه 20 کیلو ولت در این شهرستان خبر داد و گفت: با هدف تسریع در رفع خاموشی های گذرا و ناخواسته ، افزایش قابلیت اطمینان شبکه و افزایش رضایت مشترکین ، 2 طرح بهینه سازی در شهرستان مهدیشهر به اجرا درآمد .
حسین حافظی گفت : عملیات اصلاح و بهینه سازی فیدر 20 کیلو ولت فولادمحله به طول چهار هزار و 437 متر، بین گردنه گوناسر تا ابتدای روستای فولادمحله و جابه جایی آن انجام شد .
مدیرتوزیع برق شهرستان مهدیشهر با بیان اینکه خط دومداره فشار متوسط بلوارانقلاب مهدیشهر به طول 330 متر به شبکه زمینی تبدیل شد ، گفت: اعتبار صرف شده جهت بهره برداری از این پروژه 2 میلیارد و 182 میلیون ریال بوده است.
سهم مصرف برق استان سمنان حدود یک درصد کشور است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب