20:08:27 - دوشنبه 4 جولای 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
3000دانشجو و فعال دانشگاهی سمنان به عتبات عالیات می‌روند
کانال تلگرام سمنان لاین

مسئول شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان سمنان از افزایش 20 درصدی ثبت‌نام کاروان‌های دانشگاهی استان سمنان برای سفر به عتبات عالیات خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین ذوالفقاری‌لقب ظهر امروز با اعلام این خبر اظهار کرد: تاکنون بیش از 3000 دانشجو و فعال دانشگاهی استان برای این سفر معنوی ثبت‌نام کردند.

وی با اشاره به زمان اعزام کاروان‌های سمنان، تصریح کرد: اعزام‌ها در فاصله سه ماهه مرداد تا مهرماه امسال انجام می‌شودب

مسئول شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان سمنان ادامه داد: نخستین کاروان اعزامی دانشگاه‌های استان سمنان سوم مردادماه و آخرین آنها 30 مهرماه انجام می‌شود.

ذوالفقاری‌لقب با اشاره به اینکه ثبت‌نام کنندگان شامل دانشجویان دختر و پسر مجرد ، دانشجویان متاهل ، کارمندان و اساتید دانشگاههای استان هستند تصریح کرد: این متقاضیان در قالب 14 کاروان زمینی و هوایی به عتبات و عالیات اعزام می‌شوند.

مسئول فتر نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه سمنان گفت : بیشترین ثبت نام کنندگان را دانشجویان متاهل و همراهان آنان با یک هزار و 385 نفر تشکیل می‌دهند.

وی شمار دانشجویان پسر مجرد را 703 دانشجو اعلام کرد و گفت: همچنین 408 دانشجوی دختر مجرد، 315 نفر از کارمندان دانشگاههای استان و 165 نفر از اساتید دانشگاه‌های استان و همراهان آنان این کاروان‌ها را همراهی می‌کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب