19:21:54 - یکشنبه 3 جولای 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تبلیغاتی یا واقعی؟ شهرام جزایری بازیگر فیلم خودش می‌شود!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین / در حالی که پیش از این حضور بابک زنجانی به عنوان یکی از فعالان اقتصادی در سینما در کنار ماجرای محکومیتش، خبرساز شده بود، به تازگی شهرام جزایری که مدتی است دوران محکومیتش را به دلیل مسائل اقتصادی گذرانده، اعلام کرده قرار است به سینما بیاید. در واقع، این‌روزها کمتر کسی ماجرای پرپیچ و خم او در دادگاه و همین‌طور اتفاق عجیب فرارش از زندان را به خاطر می‌آورد یا به آن اشاره می‌کند و ظاهرا خود جزایری نیز قصد دارد به هر ترتیب، حتی با حضور در سینما از آن اتفاقات دور شود.

 

او درباره این‌که چرا به فکر ساختن چنین فیلمی افتاده است، به شرق می‌گوید: «واقعیت این است که من به دنبال تأسیس «بانک جهانی شهرام» هستم که قرار است بازارهای بین‌المللی را نیز پوشش بدهد. در این مسیر هم برخی دوستان مطرح کردند که فیلم آن را هم بسازم، یعنی فیلم «بانک جهانی شهرام». البته هنوز فیلم‌نامه آن به پختگی نرسیده است.»

جزایری هدفش از ساخت این فیلم را «تغییر نگاه مردم به شهرام جزایری» عنوان می‌کند و توضیح می‌دهد: «یک فیلم مثل همه فیلم‌های سینمایی که خودم هم قرار است در آن بازی کنم. منتها در این فیلم قطعا خطوط قرمز نظام را رعایت می‌کنیم.» البته هنوز کارگردان فیلم نیز مشخص نشده است.

از سوی دیگر جزایری که در مسائل اقتصادی و تجاری ایده‌های قابل توجهی دارد، درباره وارد کردن این ایده‌ها به سینما نیز می‌گوید: «سعی‌مان براین بوده که هر جا حضور یافتیم منشأ اثر باشیم. دراین‌باره هم، خب بستگی به شرایط دارد.»

و در پایان درباره راه‌کار کلی را نگاه اقتصادی به سینما می‌داند: «به نظرم، هر عرصه‌ای همچون صنعت خودرو، فوتبال، رسانه و… اگر در ابتدا به‌عنوان واحد اقتصادی در نظر گرفته شود و به اصطلاح به مثابه بنگاه اقتصادی تعریفش کنیم، در آن صورت می‌توان منابع مالی‌اش را برای رشد آن تأمین کرد. اصولا هر واحد اقتصادی باید توجیه اقتصادی شود که دراین‌صورت صنعت سینما با سایر صنایع تفاوتی نمی‌کند.»

او پیش از این هم گفته بود قصد دارد فیلمش برای جوانان آموزنده باشد، البته این‌که جزایری قصد دارد در اولین حضورش هم سرمایه‌گذاری و هم بازیگری را در سینما تجربه کند، کمی عجیب و تبلیغاتی به نظر می‌رسد اما باید منتظر ماند و دید خبرهایی که این‌روزها در این‌باره منتشر شده تنها جنبه رسانه‌ای دارند یا قرار است به واقعیت تبدیل شوند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب