8:54:51 - یکشنبه 3 جولای 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان : تخصیص پنج هزار و 460 میلیارد ریال از مصوبات سفر رئیس جمهوری به سمنان در سال 95
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان گفت: سهم استان از مصوبات سفر کاروان تدبیر و امید بیش از 9 هزار و 480 میلیارد ریال است که از این رقم، بیش از پنج هزار و 460 میلیارد ریال تا پایان سال 95 تخصیص می یابد.

محمدرضا خباز روز یکشنبه در سومین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان سمنان در سالن یادگار امام(ره) افزود: 71 طرح به ارزش 9 هزار و 480 میلیارد ریال، دستاورد سفر 31 فروردین 95 دکتر روحانی رئیس جمهوری به سمنان است که از این مقدار بیش از پنج هزار و 460 میلیارد ریال در سال جاری تخصیص می یابد.

وی اظهار داشت: بیش از چهار هزار و 30 میلیارد ریال اعتبار در سال 96 به استان سمنان تخصیص می یابد و که با برنامه ریزی دقیق باید برای شکوفایی اقتصادی در استان مورد استفاده قرار گیرد.
خباز ادامه داد: اعتبار استان سمنان در ردیف بودجه سال 94 به میزان 740 میلیارد ریال بود که از این مقدار تنها 50 درصد تخصیص یافت که با کمک هئیت دولت و در سفر با خیر و برکت دکتر روحانی به سمنان، این اعتبارها تا 10 برابر افزایش یافت.
وی اضافه کرد: بیش از یک هزار و 40 میلیارد ریال اعتبار به بخش عمرانی و توسعه شهری تخصیص می یابد که امیدواریم با برنامه ریزی های منسجم و عملیاتی، در رونق کسب و کار گام‌های بلندتری برداشته شود.
استاندار سمنان گفت: در بخش کشاورزی هفت طرح برای دریافت اعتبار به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور معرفی شد که بیش از یک هزار و 650 میلیارد ریال اعتبار برای این طرح ها در نظر گرفته شد.

به گزارش سمنان لاین ازایرناوی افزود: در بخش تامین آب آشامیدنی در مناطق شهری و روستایی بیش از یک هزار و 600 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است که می توان با این رقم، برای هشت طرح آبرسانی در استان سمنان برنامه ریزی کرد.
استاندار سمنان اظهار داشت: نوسازی ناوگان حمل و نقل یکی از مهم ترین برنامه های کاروان تدبیر و امید در استان سمنان است که سه هزار و 540 میلیارد ریال در این حوزه اعتبار برآورد شده است.
در این نشست، علی اکبر حاج محمدی مشاور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور حضور داشت.
حجت السلام و المسلمین حسن روحانی در 31 فروردین 95 در قالب بیست و ششمین سفر استانی به سمنان سفر کرد که 71 طرح و تفاهم نامه با 11 هزار و 800 میلیارد ریال اعتبار و تسهیلات، دستاورد این سفر برای بخش های مختلف استان سمنان بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب