16:36:42 - یکشنبه 3 جولای 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای طرح انتقال آب خزر در دولت یازدهم کلید می‌خورد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – حاج محمدی با اشاره به طرح انتقال آب دریای خزر به سمنان یادآور شد : انتقال آب از خزر به این استان در دستور کار هیات دولت قرار دارد و این طرح مهم ملی با برنامه ریزی های منسجم به زودی عملیاتی خواهد شد.

مشاور نوبخت امروز در شورای برنامه‌ریزی استان سمنان با اشاره به ضرورت انتقال آب به کویر مرکزی اظهار کرد: پروژه انتقال آب خزر به استان سمنان از جمله طرح‌هایی است که در دستور کار دولت یازدهم قرار دارد.

مشاور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور تصریح کرد : بیش از سه هزار میلیارد ریال اعتبار برای هدایت و نوسازی شبکه های آبرسانی استان سمنان در نظر گرفته شده است که به رفع کمبود آب کشاورزی و آشامیدنی کمک کند.

 

مشاور نوبخت از عزم دولت برای توزیع عادلانه فرصت‌ها خبر داد و گفت: شاخص توزیع اعتبارات در سفرهای استانی بر اساس شاخص جمعیت صورت می‌گیرد. اگر چه موارد دیگری هم لحاظ می‌شود.

 

حاج محمدی، با اشاره به اینکه مصوبات سفر استانی دولت به سمنان در سال‌های 95 و 96 عملیاتی می‌شود، خاطرنشان کرد: پنج هزار و 460 میلیارد ریال از اعتبارات مصوبات این سفر در سال‌جاری و مابقی آن در سال 96 به استان سمنان تخصیص می‌یابد.

 

این مقام مسئول با اشاره به دوری این دولت از کلنگ‌زنی بدون‌اجرای پروژه‌ها تصریح کرد: دولت یازدهم به دنبال این است که عمده پروژه‌های مصوب را در همین دولت به سرانجام برساند.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب