17:05:45 - جمعه 1 جولای 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکتراحمدهمتی تأکیدکرد : توطئه های دشمنان درجهت کمرنگ کردن آرمان فلسطین
کانال تلگرام سمنان لاین

 

سمنان لاین / نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: روز قدس، نماد وحدت و یکپارچگی مسلمین درباره آرمان و آزادی قدس شریف است.

احمد همتی روز جمعه در راهپیمایی روز قدس در سمنان افزود: راهپیمایی روز قدس پیام مشترک تمام ملتهای مسلمان در کشورهای مختلف، برای احقاق حقوق کامل ملت مظلوم فلسطین است.
وی با تاکید بر اینکه راهپیمایی روز قدس پیام وحدت مسلمین است، گفت: این روز نشان می دهد ملتهای مسلمان تا آخر برای آزادی فلسطین اشغالی پای آرمان خود ایستاده اند.
همتی با اشاره به توطئه های مختلف دشمنان اسلام برای کمرنگ کردن آرمان فلسطین تصریح کرد: حمایت، تجهیز و تهییج گروه های تکفیری و افراطی، حرکت دشمنان در خلاف مسیر وحدت مسلمین است و دشمنان با این حرکت قصد کمرنگ کردن روز قدس در بین مسلمانان را دارند.
وی ادامه داد: حضور گسترده مردم مسلمان دنیا در راهپیمایی روز قدس خنثی کننده این توطئه دشمن است و نشان دهنده وحدت مسلمین و  قدس به عنوان آرمان تمام ملتهای مسلمان دنیاست.
به گزارش سمنان لاین ازایرناوی با اشاره به همکاری برخی کشورهای مسلمان با رژیم صهونیستی در منطقه، افزود: برخی کشورهای به خاطر وابستگی های خود، مواضع این چنینی دارند که باید هشیار باشند.
نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی افزود: این کشورهای وابسته باید از تاریخ عبرت بگیرند و مسیر خود را برای دفاع از ملت مظلوم فلسطین اصلاح کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب