17:33:21 - چهار شنبه 29 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستگیری 30 متعاد در طرح پاکسازی 25 منطقه آلوده شهر سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 فرمانده انتظامی شهرستان سمنان از اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در 25 نقطه آلوده و جمع آوری 30 معتاد در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سیدموسی حسینی  گفت : طرح ارتقا امنیت اجتماعی از ابتدای سال جاری با هدف مبارزه با انواع آسیب ها و جرایم در این شهرستان به اجرا در آمد و ماموران انتظامی با هماهنگی مراجع قضایی 25 منطقه جرم خیز و آلوده این شهرستان را پاکسازی کردند.
به گفته این مسئول انتظامی، کهنه دژ ، سنادره ، حکیم الهی ، محلات ، شریف واقفی و ابوذر از جمله محلاتی بودند که با حضور پلیس برای هنجارشکنان به مکانی ناامن تبدیل شد.
حسینی به حضور چهار تیم ویژه عملیاتی و همکاری همه رده های انتظامی و پلیس های تخصصی در این طرح اشاره و خاطرنشان کرد : دو تیم نظارتی بر روند اجرای عملیات نظارت کامل داشتند.
فرمانده انتظامی شهرستان سمنان از دستگیری 30 معتاد متجاهر و ولگرد در این عملیات خبر داد و تصریح کرد : چهار تن از دستگیر شدگان سارقان سابقه دار بودند.
وی به کشف مقداری مواد مخدر و انبوه کالاهای سرقتی از جمله دستگاه جوش، سیم و کابل برق شبکه و مخزن های گاز اشاره و اضافه کرد : متهمان به اداره پلیس منتقل و پرونده قضایی برای آنان تشکیل شد.
سرهنگ حسینی از اعزام متهمان به دادسرا و پیگیری پلیس برای پاکسازی کامل مناطق آلوده و منازل متروکه سطح شهر خبر داد و بر اجرای مستمر طرح ارتقا امنیت اجتماعی تا پایان سال تاکید کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب