8:40:36 - سه شنبه 28 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده شاهرود ومیامی : به جای جنگ ودعوای سیاسی ، برای رفع موانع اقتصادی مملکت وقت بگذاریم
کانال تلگرام سمنان لاین

 سمنان لاین – نماینده مردم شهرستان های شاهرود ومیامی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نبایدوعده های پوچ به مردم داد،افزود:مسئولان به وعده های خود عمل کرده و اجازه ندهند یک عده پول های کلان به جیب بزنند.

سید حسن حسینی شاهرودی دوشنبه شب در آیین گرامی داشت سالروز شهادت شهید موسوی و روز فرهنگ میامی ،گفت :اگر مردم درصحنه نباشند،تاریخ تلخ اوایل تاریخ اسلام تکرار خواهد شد .
وی ادامه داد: تکرار حوادث زمان حضرت علی (ع) و صلح امام حسن(ع) ازنتایج عدم حضور مردم در صحنه ها بوده است.
نماینده مردم شهرستان های شاهرود ومیامی در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه،محوریت امام و رهبری بود که توانست نظام را حفظ کند، افزود: باید تاریخ انقلاب را به نسل جوان بشناسانیم تا بدانند چه به مردم ایران گذشته است.
حسینی شاهرودی تقابل حق و باطل را همیشگی خواند و گفت: پایداری نظام بی هزینه نمی شود و هیچ پیامبری نبوده که به راحتی تشکیل حکومت دهد.
به گزارش سمنان لاین ازایرناعضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:در حالی که تعداد زیادی از جوانان بیکار هستند،به خاطر بی درایتی برخی از مسوولان، حقوق های نجومی به برخی پرداخت می شود.
حسینی شاهرودی خواستار هم افزایی و هماهنگی بیشتر مسئولان شد و گفت: به جای این همه جنگ ودعوای سیاسی و سردادن شعارهای پوچ وتوخالی ، توان خود را برای رفع موانع اقتصادی مملکت بگذاریم تا کشور گلستان شود و مردم کمبودی نداشته باشند.
حسینی شاهرود گفت: مایه سرافرازی است که روز فرهنگی میامی، سالروز شهادت سیدکاظم موسوی انتخاب شده است.
وی یاد و خاطره شهید سید کاظم موسوی و شهدای والا مقام هفتم تیررا گرامی داشت و گفت: با شهادت شهید بهشتی در فاجعه هفتم تیر، غبار ها کنار رفت و همه به اتفاق پذیرفتند که بهشتی حق می گوید وبنی صدر دروغگو است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب