21:23:50 - یکشنبه 26 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خواب کوتاه پدر جان فرزند 14 ساله را گرفت
کانال تلگرام سمنان لاین

معاون عملیات نیروی انتظامی استان سمنان، از مرک یک نوجوان 14 ساله در سانحه واژگونی خودرو در پرحادثه‌ترین محور استان سمنان خبر داد.

به گزارش سمنان لاین، سرهنگ سید مجتبی اشرفی با اعلام این خبر اظهار کرد: براساس نظر کارشناسان پلیس راه، بی‌احتیاطی راننده کامیون که پدر این نوجوان 14 ساله بوده سبب واژگونی خودرو و مرگ فرزند 14 ساله‌ وی شده است.

وی با بیان اینکه این سانحه در محور میامی- سبزوار در شرق استان سمنان روی داده توضیح داد: یک دستگاه کامیون روز گذشته در محور میامی- سبزوار واژگون و در اثر آن فرزند 14 ساله راننده کامیون که احمد نام داشته جان باخته است.
معاون عملیات نیروی انتظامی استان سمنان با اشاره به اعلام این سانحه در ساعت هفت صبح به پلیس، اضافه کرد: در این حادثه یک دستگاه کامیون بنز به رانندگی فردی 62 ساله و سرنشینی پسر نوجوان وی در کیلومتر 75 محور میامی به سبزوار واژگون شد.
سرهنگ اشرفی ادامه داد: متاسفانه در این تصادف که به‌علت بی‌توجهی راننده به جلو اتفاق افتاد، سرنشین و راننده به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شدند که احمد 14 ساله در مسیر انتقال به بیمارستان جان باخت .
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان سمنان با اشاره به اینکه حجم بالایی از سوانح ترافیکی استان به واژگونی خودروها اختصاص دارد، خاطرنشان کرد: خستگی و خواب‌آلودگی و بی‌توجهی به جلو بویژه در جاده‌های یکنواخت کویری از مهمترین دلایل واژگونی خودروها است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب