10:12:24 - یکشنبه 26 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تقدیر استاندار سمنان از بهناز قدس، قهرمان مسابقات جهانی وودبال
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 استاندار سمنان شنبه شب با حضور در منزل قهرمان بهناز قدس از این ورزشکار بانوی سمنانی به خاطر کسب رتبه اول مسابقات جهانی وودبال کره جنوبی، تقدیر کرد.

 محمدرضا خباز در این دیدار گفت : در اسلام ورزش یک ارزش محسوب می شود، دامنه اسلام چون دین کامل است کارهایی را که در حفظ سلامت انسان موثر است، عبادت می داند.
وی اظهار داشت: وقتی ورزش جنبه قهرمانی پیدا می کند و ورزشکاران در عرصه های جهانی می درخشند این ارزش تبدیل به غرور ملی می شود.
وی خاطرنشان کرد: در سال های اخیر بانوان کشور توانستند در مجامع بین المللی در رشته های مختلف ورزشی بدرخشند و بتوانند مانند آقایان مراحل قهرمانی را طی کنند.
وی افزود: بانوان کشورمان به این باور رسیده اند که از توان و استعداد بالایی برخوردارند و می توانند در صحنه های بین المللی ظاهر شوند و مقام کسب کنند و مهم تر از همه گل سرسبز عفت را در جهان به منصه ظهور برسانند.
استاندار سمنان خاطرنشان کرد: باید برای تلاشهای این قهرمانان که پرچم جمهوری اسلامی ایران را برفراز جهان به اهتزار در می آورند و باعث غرور ملی کشورمان می شوند احترام گذاشت و از آنان تقدیر کرد.
بهناز قدس در مسابقات جهانی وودبال کره جنوبی، مقام اول این رقابتها که در کرده جنوبی برگزار شد ، بدست آورد و لقب بازیکن ملی را از آن خود کرده بود.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب