21:25:46 - یکشنبه 26 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بخشدار مرکزی سمنان منصوب شد
کانال تلگرام سمنان لاین

با حکم محمدرضا خباز استاندار سمنان هوشنگ زیاری به سمت بخشدار مرکزی سمنان منصوب شد.

به گزارش سمنان لاین  متن حکم بخشدار مرکزی سمنان به این شرح است:

جناب آقاي هوشنگ زیاری؛ بنا به پیشنهاد فرماندار محترم شهرستان سمنان ، به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان بخشدار مرکزی سمنان منصوب می نمایم.

پیگیری در حفظ و نظم و امنیت بخش، نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات در حوزه استحفاظی بخش، فراهم نمودن بسترهای لازم برای مشارکت همه جانبه مردم بخش،  نظارت بر عملکرد دهیاریها و شوراها در چارچوب قوانین و مقررات ، ایجاد زمینه های لازم توسعه پایدار روستاها و اقتصاد خانواده، نظارت و مراقبت در اجرای برنامه های عمرانی ، اجتماعی و فرهنگی بخش و گزارش مستمر به مسئولین مافوق از جمله مواردی است که انتظار می رود به نحو مطلوب پیگیری نمائید.

امیداست با اتکال به خداوند متعال ضمن استفاده از امکانات و ظرفیتهای بالقوه و بالفعل درچارچوب وظایف مصوب و در راستای تحقق اهداف و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) و سیاستهای دولت تدبیر و امید موفق باشید.

هوشنگ زیاری با ۲۵ سال سابقه كار در مجموعه فرمانداري شهرستان سمنان ریاست گروه برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری سمنان، دبیری شورای مدیریت بحران شهرستان، مشاوری و ریاست دفتر فرماندار شهرستان سمنان، دهداری چاشم و… را در کارنامه خود دارد.

پیش از این رمضانعلی نوچه ناسار به مدت هفت سال بخشدار مرکزی سمنان بود که از خرداد ماه سالجاری طی حکمی از سوی استاندار سمنان به سمت معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان سمنان منصوب شده است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب