10:10:02 - یکشنبه 26 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ابداع سازمان بدون رئیس؛ بنر روی بنر
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین / مرتضی دهرویه در این ارتباط اظهار داشت: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان مدت‌هاست که رئیس ندارد و با سرپرست اداره می‌شود و البته این امر بیانگر این نکته است که اگر رئیس هم وجود نداشته باشد، هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

وی تصریح کرد: حضور برخی چهره‌های کاربلد و دلسوز باعث شده آب از آب تکان نخورد ولی سخن درباره نصب بنری جلوی بنر مستقر در استادیوم تختی است که معلوم نیست با دستور چه فردی این اقدام غیراخلاقی صورت گرفته و جای تعجب برای ورزشکاران سمنانی دارد.

به گزارش سمنان لاین ازفارس رئیس کانون مربیان فوتبال استان سمنان افزود: سخن من با افرادی است که با حمایت جامعه ورزش وارد شورای شهر شدند و حرف‌های بسیار قشنگ و زیبا می‌زدند؛ ولی متأسفانه بعد از ورود به شورای شهر همه آن حرف‌ها را فراموش کردند و دنبال رسیدن به آرزوها و امیال شخصی خود هستند و در این راه گروکشی کردند و با یارکشی دنبال هزینه کردن از اموال بیت‌المال برای تبلیغات سال آینده خود هستند.

دهرویه بیان کرد: این حقیر حاضر به مناظره در هر مکانی هستم تا ثابت کنیم که ما اشتباه کردیم از اعضای شورای شهر سمنان حمایت کردیم و بابت این اشتباه از تمام جامعه ورزش حلالیت می‌طلبیم و قطعاً در دوره بعد به دنبال جبران اشتباه خود خواهیم بود.

رئیس کانون مربیان فوتبال استان سمنان گفت: امیدواریم این مسأله به‌زودی حل‌وفصل شود؛ در غیر این صورت بسیاری از مسائل را به‌صورت شفاف اعلام خواهیم کرد تا همگان متوجه شوند که عده‌ای از کنار ورزش، فقط به دنبال نان درآوردن و با خدمت در ورزش بیگانه هستند.

دهرویه ادامه داد: جالب اینجاست که این افراد به هر طریقی دنبال دست و پا زدن برای حضور در هیأت‌های ورزشی خاص هستند و به هر حال به همین امر بسنده خواهیم کرد و در آینده درباره بسیاری از مسائل و کارهای غیرقانونی سخن خواهیم گفت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب