10:13:09 - دوشنبه 20 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نظارت بر تردد خودروها در معابر درون شهری پرخطر، با دوربین‌های کنترلی افزایش می‌یابد
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان، از برنامه‌ریزی ویژه برای نظارت بر تردد وسایل نقلیه در معابر درون شهری پر خطر به ویژه بلوار قائم(عج) سمنان خبر داد و بر نصب دوربین های کنترلی و سرعت‌کاه در این بلوار تاکید کرد.

به گزارش سمنان لاین از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان سمنان، سرهنگ رحیم ساعد با تشریح طرح ویژه پلیس راهور برای ارتقای وضع ترافیکی معابر درون شهری استان، گفت: بلوار قائم(عج) سمنان از نقاط حادثه‌خیز درون شهری استان سمنان است که برنامه ویژه ای برای پیشگیری تصادف در این نقطه تهیه و تدوین شده است.
وی، از راه اندازی گشت شبانه روزی پلیس راهور در این بلوار خبر داد و گفت: با تخلفات رانندگان در بلوار قائم سمنان بدون چشم پوشی و جدی، برخورد می شود.
رئیس پلیس راهور استان سمنان، نصب دوربین های کنترلی در بلوار قائم سمنان را برای پیشگیری از وقوع تصادفات بسیار موثر دانست و ابراز امیدواری کرد: نصب دوربین به همراه نصب سرعت‌کاه، به زودی در این بلوار از سوی سازمان ها و دستگاه های اجرایی مرتبط انجام می شود.
ساعد خاطرنشان کرد: اندک افرادی با خودرو در اواخر شب در بلوار قائم(عج)، اقدام به آلودگی صوتی، حرکات نمایشی و ایجاد وحشت و اخلال در نظم ترافیکی می کنند.
رئیس پلیس راهور استان سمنان، به با هشدار به برهم زنندگان نظم و امنیت در این نقطه از شهر سمنان، گفت: این رانندگان که با حرکات خطرآفرین، موجب سلب آرامش شهروندان می شوند، پس از توقیف خودرو برای سیر مراحل قانونی و اعزام به دادسرا به کلانتری معرفی خواهند شد .
وی به تمام رانندگان توصیه کرد: برای پیشگیری از تصادف و سوانح رانندگی، سرعت مطمئنه را رعایت و از هر گونه عجله و شتاب به ویژه در معابر درون شهری پرهیزکنند.
در روزهای گذشته، وقوع تصادف سه دستگاه خودرو در بلوار قائم و برخورد یکی از خودروها با بانوی 53 ساله ای، مرگ این شهروند سمنانی را رقم زد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب