17:07:46 - شنبه 18 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کنفرانس ملی ژئومکانیک نفت با همکاری دانشگاه صنعتی شاهرودبرگزارمی شود
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 رئیس دومین کنفرانس ملی ژئومکانیک نفت گفت: دومین کنفرانس ژئومکانیک نفت با مشارکت انجمن ژئومکانیک نفت ایران، مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت و دانشگاه صنعتی شاهرود، پنجم الی هفتم بهمن ماه در محل مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت برگزار خواهد شد.

دکتر احمد رمضان زاده روز شنبه با ارائه گزارشی ، افزایش دانش فنی و علمی ،کاربرد ژئومکانیک در نفت، بررسی اهمیت و نقش مطالعات ژئومکانیکی در تولید صیانتی، بررسی فناوری های نوین در طراحی، تحلیل و بهره برداری از چاه‌ها و مخازن هیدروکربوری، ثبت تجربیات و مستندسازی پژوهش های مرتبط با موضوعات کنفرانس از مهم ترین اهداف برگزاری این همایش عنوان کرد.
وی تصریح کرد: آشنایی و دستیابی به آخرین دستاوردها و فناوری های پیشرفته جهان، ایجاد بستری مناسب برای هم اندیشی دست اندرکاران مرتبط با طرح های ژئومکانیک نفت و شناسایی و معرفی کاربردهای علم ژئومکانیک در صنایع نفت و گاز از دیگر اهداف برگزاری این کنفرانس است.
دکتررمضان زاده ادامه داد: پژوهشگران می‌توانند مقالات خود را از طریق سامانه ارسال مقالات به یکی از زبان‌های فارسی یا انگلیسی ارسال کنند.
به گزارش سمنان لاین ازایرنارئیس دومین کنفرانس ملی ژئومکانیک نفت تصریح کرد: برای آسان سازی داوری مقالات ، نویسندگان باید نسبت به ارسال چکیده مقاله بدون نام نویسندگان، چکیده مقاله همراه با نام نویسندگان، اصل مقاله بدون نام نویسندگان و اصل مقاله همراه با نام نویسندگان اقدام کنند.
همچنین رییس کتابخانه مرکزی دانشگاه صنعتی شاهرود از قابلیت دسترسی به استانداردهای صنعتی سازمان ها در این دانشگاه خبر داد.
دکتر داوود شاهسونی افزود : قابلیت دسترسی به استانداردهای صنعتی بیش از 90 سازمان و همچنین پایه های استنادی Scopus, Web of Science و MathSciNet در این دانشگاه فراهم شده است.
وی تصریح کرد: از این پس استادان و دانشجویان می توانند از طریق لینک موجود در صفحه اصلی سایت مرکزی کتابخانه به نشانی www.shahroodut.ac.irو در محدوده اینترنت دانشگاه از این امکانات بهره ببرند.
دکتر شاهسونی افزود: همچنین این امکان برای مراجعین فراهم شده که به نقشه های زمین شناسی ایران به مقیاس یکصد هزارم نیز از طریق کتابخانه دیجیتال دسترسی پیدا کنند.
دانشگاه شاهرود دارای 18 دانشکده و 4پردیس و بیش از 11هزار دانشجو در بیش از 100رشته در مقاطع مختلف تحصیلی است.
این دانشگاه سال 1391 توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در رده بندی دانشگاه های صنعتی ایران در بین 17 دانشگاه صنعتی ایران رتبه ششم را کسب کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب