17:06:18 - شنبه 18 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همکاری وزارت دفاع برای تجهیز مرکز فرهنگی دفاع مقدس سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارز ش‌های دفاع مقدس استان سمنان گفت: وزارت دفاع نقش مهمی در تجهیز و پشتیبانی رزمندگان در دوران دفاع مقدس بر عهده داشت.

محمدحسن سلامی در بازدید نماینده وزارت دفاع و پایگاه هوافضای استان سمنان از مرکز فرهنگی دفاع مقدس این استان بیان کرد: مرکز فرهنگی دفاع مقدس جزو مصوبات مقام معظم رهبری در سفر به استان سمنان مورد تصویب قرار گرفته است توضیح داد:این مرکز به عنوان بزرگترین مرکز فرهنگی دفاع مقدس شرق کشورمحسوب می‌شود . ما باید آثار حجمی، یادمان شهدا و عملکرد وزارت دفاع را در مرکز فرهنگی دفاع مقدس جانمایی کنیم.

وی  افزود: وزارت دفاع هم خون و هم خانواده ما در موضوع دفاع مقدس است. این وزارت‌خانه، پشتیبانی کننده اصلی همه رزمندگان در دروان دفاع مقدس بوده که باید آثار زحمات رزمندگان این وزارت در مرکز فرهنگی دفاع مقدس به نمایش گذاشته شود .

 در بخش‌هایی از این بازدید مقرر شد تا وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در خصوص ارتباط با سایر سازمان‌ها در بخش دفاع جهت تأمین سایر تجهیرات نوین دفاعی و همچنین تجهیزات و دستاوردهای این وزارت خانه تا پایان و بعد از دوران دفاع مقدس جهت جانمایی در مرکز فرهنگی دفاع مقدس همکاری  لازم را داشته باشد.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب