18:06:12 - چهار شنبه 15 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکتر احمدهمتی تأکید کرد ؛ شرایط برای راه اندازی فرودگاه سمنان فراهم شده است/ دستگاه های مربوطه تعهدات خود را اجرایی کنند
کانال تلگرام سمنان لاین

احمد همتی نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی ، پیش از ظهر امروز با حضور در فرودگاه سمنان از روند اجرای پروژه ترمیم و توسعه باند فرودگاه این شهر بازدید کرد.

در این نشست احمد همتی نماینده مردم‌شهرستانهای سمنان ، مهدیشهر و‌سرخه در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از زحمات شجاعی و همکاران وی ، راه اندازی فرودگاه سمنان‌را‌از ضروریات منطقه دانست و گفت:

یکی از آرزوهای‌دیرینه مردم‌سمنان راه اندازی فرودگاه این شهر بوده و با اشاره به اینکه سمنان یکی از شهرهایی بوده که از قدیم دارای فرودگاه بوده است ، بر ضرورت تکمیل و راه اندازی هرچه سریعتر  فرودگاه مرکز استان در شکل جدید خود تاکید کرد.

دکترهمتی یکی از مهمترین اقدامات و برنامه‌های دولت در استان را بهره برداری از فرودگاه سمنان دانست و در بخشی از سخنان خود با اشاره به نقش فرودگاه‌سمنان در توسعه منطقه ،اظهار داشت:

فرودگاه سمنان بعنوان یک فرودگاه منطقه ای  می تواند علاوه بر مردم‌سمنان ، به مردم سایر شهرستانهای‌همجوار نیز خدمات رسانی نماید.

دکترهمتی همچنین با توجه به مدیریت خوب حاکم بر این پروژه ، شرایط برای راه اندازی فرودگاه سمنان را را فراهم و خواستار انجام تعهدات دستگاه های مربوطه دراینخصوص شد.

 شجاعی ، مدیر فرودگاه سمنان هم گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای عملیاتی نمودن این فرودگاه را تشریح کرد. وی تصویب طرح جامع، توسعه اراضی فرودگاه ، اجرای عملیات گازرسانی و‌تکمیل عملیات فیبر نوری را از مهمترین اقدامات انجام شده در این فرودگاه دانست.

مهندس شجاعی در ادامه با بیان اینکه مهمترین پروژه در دست اجرای این فرودگاه ، ترمیم و‌توسعه باند آن می باشد ،ضمن بیان مشخصات باند فرودگاه‌اظهار داشت:

این پروژه ۶۶ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و‌پیش بینی می شود تا شهریورماه سال جاری به‌بهره برداری برسد. مدیر فرودگاه سمنان اظهار امیدواری کرد با افتتاح باند فرودگاه سمنان ، فرودگاه‌این شهر وارد فاز عملیاتی شود.

در این نشست   جمعی از موثرین شهر از خانواده های معظم‌شهدا، اصناف، بنیادهمیاری مردم‌در توسعه آموزش عالی و‌عمران سمنان‌و‌انجمن شرکت های ساختمانی نیز حضور داشتند .

مهندس سیدحسین شریعت یکی ازاعضای بنیادهمیاری سمنان  ضمن تشکر از اقدامات   صورت‌گرفته‌ توسط مدیریت فرودگاه  ، خواستار تسریع در راه اندازی فرودگاه سمنان شد.

وی همچنین بر ضرورت احداث ساختمان ترمینال فرودگاه تاکید و‌آمادگی بنیادهای مردمی را جهت هرگونه همکاری  در  راه اندازی سریعتر فرودگاه سمنان اعلام و‌از مسوولین‌ارشد استان‌ و‌شهرستان خواست تا در جهت تحقق برنامه های دولت و‌نیز تقاضای به حق مردم استان سمنان ، برای راه اندازی این فرودگاه تمامی‌ تلاش خود را به کار گیرند.

در پایان این جلسه ، همتی نماینده مردم شهرستانهای سمنان ، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی به اتفاق مدیریت فرودگاه و نیز موثرین شهر از روند اجرای پروژه ترمیم و‌توسعه باند فرودگاه سمنان بازدید و ضمن تاکید بر رفع مسایل و‌مشکلات فرودگاه، اذعان داشت: برای تسریع در تکمیل و راه اندازی فرودگاه سمنان از هیچ‌تلاشی فروگذاری نخواهد کرد.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب