14:33:28 - چهار شنبه 15 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تکمیل و تجهیز بیمارستان 64 تخت‌خوابی (سینا)سمنان نیازمند 17میلیارد تومان
کانال تلگرام سمنان لاین

تکمیل و تجهیز بیمارستان 64 تخت‌خوابی(سینا)سمنان به 170 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

 

به گزارش سمنان لاین دکتر همتی عضو هیئت مدیره بیمارستان سینا در دیدار با دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، که به منظور بررسی مشکلات این پروژه حوزه سلامت برگزار شد، اظهار کرد: این بیمارستان در حال ساخت دارای بخش های مختلف درمانی و پزشکی از جمله جراحی عمومی ، تخصصی و فوق تخصصی، آزمایشگاه،  زنان و زایمان، تصویربرداری، فیزیوتراپی، آندوسکوپی ،ICU، NICU، CCU است.

 

وی با ابراز خرسندی از اجرای پروژه بیمارستان سینا با مشارکت بخش خصوصی گفت: با تکمیل و بهره‌برداری از بیمارستان سینا بخشی از مشکلات درمانی بیماران مرتفع می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه ظرفیت این بیمارستان  64 تختخواب است و ظرفیت افزایش تا 100 تخت‌خواب را نیز دارد یادآور شد: بیمارستان سینا در زمینی به مساحت 900 متر در پنج طبقه با استفاده از آخرین تکنولوژی روز پزشکی احداث شده است.

 

دکتر مهدی شادنوش رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان سمنان نیز در این دیدار بر تکمیل و راه‌اندازی هر چه زودتر این بیمارستان تأکید کرد.

 

وی ضمن تقدیر از هیئت مدیره این بیمارستان در حال ساخت، خاطرنشان کرد: استان سمنان از نظر شاخص‌های بخش سلامت و امکانات پزشکی و درمانی از وضعیت خوبی برخوردار است.

 

پروژه ساخت بیمارستان سینای سمنان از اردیبهشت‌ماه 89 با مشارکت 80 سهام‌دار بخش خصوصی و از جمله پزشکان متخصص و فوق‌تخصص فعال در این استان آغاز و تاکنون بیش از240  میلیارد ریال توسط برای احداث آن هزینه شده که گذشته از تجهیزات بیمارستانی، برای تکمیل آن نیاز به 20 میلیارد ریال اعتبار دیگر است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب