16:49:08 - سه شنبه 14 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرایی شدن 24تفاهم نامه گردشگری به ارزش 700میلیارد ریال تا پایان سال جاری دراستان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری سمنان گفت: تا پایان سال جاری 24تفاهم نامه گردشگری به ارزش 700میلیارد اعتبار با کمک بخش خصوصی در این استان اجرایی خواهد شد.

 محمد همتیان روز سه شنبه در سومین جلسه بررسی روند اجرایی تفاهم نامه های منعقده در همایش سرمایه گذاری در سالن غدیر افزود : 
با بهره برداری طرح های مربوط به این تفاهم نامه ها برای یکهزار و700 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد خواهد شد.
وی اظهار داشت: هدف از تشکیل جلسه سرمایه گذاری در زمستان سال گذشته ایجاد پنجره واحد اقتصادی برای جذب گردشگر بود تا مسئولان استان برای بهبود کسب و کار اقدام موثری را انجام دهند.
وی خاطرنشان کرد :در این همین ارتباط با هدفگذاری استاندار و با ارسال نامه به معاون اول رئیس جمهوری ، برای جذب سرمایه گذار و افزایش اشتغال در استان، حداقل سود بانکی برای تولیدکنندگان در نظر گرفته شود.
وی مشکلات زیست محیطی را یکی از چالش های اساسی حوزه معادن استان اعلام و اضافه کرد: با تنظیم قوانین و شناسایی مکان صنعتی راه جذب سرمایه گذار به بخش معدن را باید فراهم کنیم.
همتیان خاطرنشان کرد: بسیاری از سرمایه گذارن داخلی و خارجی در مرحله اول با رایزنی های متعدد برای راه اندازی واحد تولیدی و صنعتی تمایل نشان می دهند اما با کاغذ بازی های اداری این افراد از ادامه سرمایه گذاری منصرف می شوند که تسهیل روند اجرای کار اداری سرمایه گذار باید در اولویت کاری ادارات مربوط باشد.
به گزارش سمنان لاین ازایرنامعاون امور هماهنگی اقتصادی و و توسعه منابع انسانی استانداری سمنان گفت : با بررسی دقیق روند اجرای تفاهم نامه های اقتصادی، مهم ترین چالش ها در این حوزه شناسایی خواهد شد و باید دستگاه های اجرایی برای سرعت در کار، مطالعات فشرده در حوزه خود داشته باشند.
وی ادامه داد: شهرداری ها باید تسهیلات ویژه ای به سرمایه گذاران اعطا کنند و جریمه های تغییر کاربری و مجوز ساخت ساز روند توسعه اقتصادی در استان را از رونق می اندازد.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب