12:36:24 - دوشنبه 13 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کلینیک دندانپزشکی سمنان در ساعات پس از افطار خدمت ارایه می کند
کانال تلگرام سمنان لاین

 

سمنان لاین- رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: برای رفاه حال روزه داران، کلینیک تخصصی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان، از سه شنبه 25 خرداد 95 از ساعت 21 الی یک بامداد نیز به شهروندان خدمت ارائه می کند.

مهدی صالحی افزود: نوبت دهی ارائه خدمات در کلینیک دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از فردا برای نوبت پس از افطار نیز آغاز شده است و شهروندان می توانند از خدمات این کلینیک در ساعات پس از افطار تا یک بامداد نیز تا پایان ماه مبارک رمضان بهره مند شوند.
وی اظهار داشت: 6 متخصص در این کلینیک در ماه مبارک رمضان در نوبت پس از افطار و از ساعت 21 تا یک بامداد، به بیماران خدمات ارائه می دهند و انتظار می رود تعداد مراجعان افزایش یابد .
به گزارش سمنان لاین از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی سمنان صالحی اضافه کرد: روزانه بیش از 120 نفر برای جراحی و کشیدن دندان به کلینیک دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان مراجعه می کنند.
رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان افزود: به این ترتیب ارائه خدمات دندانپزشکی در این کلینیک در ماه مبارک رمضان، در نوبت های صبح، عصر و پس از افطار ارائه می شود.
بیش از 80 دانشجو در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تحصیل می کنند و این دانشگاه حدود 2 هزار و 800 دانشجو، 6 بیمارستان و مراکز درمانی و بهداشتی در شهرستانهای سمنان، گرمسار، دامغان، مهدیشهر، آرادان و سرخه را زیر پوشش دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب