17:03:06 - دوشنبه 13 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عبدالله پور عنوان کرد ؛ بیمارستان کوثر سمنان به عنوان مرکز درجه یک مثبت!
کانال تلگرام سمنان لاین

رئیس مرکز آموزشی پژوهشی درمانی کوثر از مراجعه 13 هزار و 321 نفر از شهروندان به بخش اورژانش این مجموعه درمانی در اردیبهشت 95 خبر داد.

به گزارش سمنان لاین ، ابوالفضل عبدالله پور گفت: ١٣ هزار و 321 نفر به دلایل مختلف پزشکی و درمانی، در اردیبهشت 1395 به بخش اورژانس این مرکز مراجعه کرده اند.
وی افزود: در اردیبهشت 95 به سه هزار و 48 نفر از مراجعین، خدمات سرپایی ارائه شد و بقیه مراجعه کنندگان در بخش اورژانس تحت نظر قرار گرفته و یا در بخش های مختلف این مرکز درمانی بستری شدند.
عبدالله پور با اشاره به متوسط اشغال تخت بخش های بالینی مرکز آموزشی پژوهشی درمانی کوثر که شامل 13 بخش می شود، گفت: در اردیبهشت 95 ضریب اشغال تخت بخش های بالینی این مرکز 76.5 درصد بوده است.
رئیس مرکز آموزشی پژوهشی درمانی کوثر از تمام همکاران و پزشکان شاغل در مرکز آموزشی پژوهشی درمانی کوثر به سبب ارایه خدمات سلامت به هموطنان تشکر و قدردانی کرد.
ساخت بیمارستان کوثر سمنان در سفر سال 1385 رهبر معظم انقلاب در زمینی به مساحت 32 هکتار و با زیربنای 25000 متر مربع مصوب شد و در زمستان 91 کار عمرانی آن به پایان رسید و افتتاح شد.
این مرکز در سال 1393 به موجب گواهینامه اعتباربخشی ملی ابلاغی از وزارت بهداشت، مرکز درمانی و آموزش پزشکی بیمارستان کوثر سمنان به عنوان مرکز درجه یک مثبت معرفی شد.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب