16:08:11 - یکشنبه 12 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هوای سمنان خنک می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: دمای هوای بیشتر نقاط استان در چند روز آینده، بین پنج الی 10 درجه سانتی گراد کاهش می یابد.

غلامرضا حسنی غربا  افزود: با ورود سامانه بارش زا به استان سمنان، به تدریج از بعدازظهر امروز تا سه شنبه این هفته، در برخی ساعات رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید، گرد و خاک و در نقاط مستعد تگرگ پیش بینی می شود.
وی یادآور شد: هواشناسی درباره آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه های فصلی، به ویژه برای نواحی شرقی و شمالی استان سمنان و در برخی نقاط بارش تگرگ و وزش باد شدید، توصیه می کند تمهیدات لازم به عمل آید.
وی از شهروندان خواست تا از توقف در بستر و حاشیه رودخانه ها، کوهنوردی و حضور در ارتفاعات در روزهای آینده خودداری کنند.
مدیرکل هواشناسی سمنان ادامه داد : آسمان شهر سمنان امروز کمی تا قسمتی ابری،گاهی وزش شدید باد و همراه با افزایش ابر ، رگبار پراکنده و رعد و برق خواهد بود.
به گزارش سمنان لاین ازایرناوی با اشاره به گزارش وضعیت هوای استان سمنان در 24 ساعت گذشته، تصریح کرد : وزش باد در بیشترین سرعت در استان سمنان، در شهر دامغان به 68.4 کیلومتر بر ساعت رسید.
وی با بیان اینکه دمای هوای 2 شهر استان سمنان روز شنبه از مرز 40 درجه سانتی گراد گذشت، تصریح کرد: گرمسار و آرادان در 24 ساعت گذشته با 41 درجه سانتی گراد، گرم ترین نقاط استان سمنان بودند.
حسنی غربا خاطرنشان کرد : در 24 ساعت گذشته منطقه رضوان در شهرستان شاهرود با 13 درجه سانتی گراد کمترین دمای هوا را داشت.
دمای هوای سمنان امروز کمینه به 21 و بیشینه به 36 درجه سانتی گراد می رسد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب