6:14:57 - شنبه 11 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با پیگیری دکتراحمدهمتی صورت گرفت ؛ بازگشایی پارک کوهستان شهمیرزاد بعد از سال‌ها تعطیلی
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 سمنان لاین _ پارک کوهستان شهمیرزاد با امکانات ورزشی، تفریحی و اقامتی با پیگیری‌های مستمر و مجدانه دکتراحمدهمتی  نماینده مردم شریف شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه و با همکاری‌های خوب فرماندار شهرستان مهدی‌شهر و شورای شهر و شهردار شهمیرزاد بازگشایی شد.

 

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر  با اشاره به تأکید استاندار سمنان در خصوص ایجاد بسترهای مناسب برای خدمات‌دهی به گردشگران و شهروندان گفت: در این راستا طی دو ماه گذشته با بازدیدهای مستمر صورت گرفته از پارک کوهستان شهمیرزاد، مقرر شد تا هرچه سریع‌تر این مهم از سوی شورا و شهرداری انجام پذیرد.

 

به گزارش سمنان لاین ازفارس حسن ارگی افزود: با عنایت به تحقق هدف تعیین‌شده از سوی استاندار سمنان در خصوص تبدیل استان سمنان از معبر به مقصد، ایجاد و توسعه زیربناها باید به‌عنوان یک اصل مدنظر ما قرار گیرد.

 

وی تصریح کرد: در همین راستا، در چند مرحله بازدید مستمر معاون عمرانی استاندار، نماینده شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی و بنده از پارک کوهستان شهمیرزاد به‌عنوان یک ضرورت در این راستا دنبال شد.

 

ارگی در ادامه اظهار داشت: تأکیدات استاندار سمنان با پیگیری‌های فرمانداری و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی درنهایت سبب شد تا پارک کوهستان شهمیرزاد مجدد آغاز به کار کند و امید است تا هرچه سریع‌تر حداکثر ظرفیت‌های آن برای بهره‌مندی مسافران و شهروندان فراهم شود.

 

وی در پایان ضمن تقدیر از حمایت‌های استاندار سمنان، پیگیری‌های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و شهردار شهمیرزاد گفت: با همگرایی ارزشمند ایجادشده در استان به مدیریت استاندار و در شهرستان به‌زودی شاهد بهره‌مندی بیش از پیش شهروندان این خطه از ایران اسلامی در بخش‌های مختلف خدمات‌دهی باشیم.

 

فرماندار مهدی‌شهر بیان داشت: با راه‌اندازی مجدد این پارک فضای مناسب بیشتری در اختیار گردشگران و شهروندان قرار می‌گیرد و امکان مناسبی برای توقف و استراحت و … در شهر نمونه گردشگری شهمیرزاد ایجاد خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب