16:10:15 - چهار شنبه 8 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بومی سازی طرحهای اقتصادی مهم ترین شاخص اقتصاد مقاومتی دراستان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 

استاندارسمنان گفت:بومی سازی طرح های اقتصادی مهم ترین شاخص اقتصاد مقاومتی در استان سمنان است که باید با به روز رسانی تجهیزات زمینه رونق اقتصادی در استان عملیاتی شود.

 محمدرضا خباز روز چهار شنبه در دومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در سالن یادگار امام استانداری افزود: تمام دستگاه های اجرایی باید سیاست های 12گانه اقتصاد مقاومتی در کشور را به مرحله عمل در بیاورند.
وی اظهار داشت: تقویت اخلاق اجتماعی وفراهم نمودن زمینه های باور اقتصاد مقاومتی درمیان آحاد ملت سر لوحه کار مسئولان دستگاه های اجرایی باشد.
خباز ادامه داد: هشت دستگاه اجرایی با آشنایی کامل به وظایفشان مهم ترین اقدامات دستگاه های اجرایی در راستای اقتصاد مقاومتی در استان را رصد خواهند کرد.
استاندار سمنان گفت : فرماندهی اقتصاد مقاومتی یک بار حقوقی برای دولت دارد و باید همه نهادهای اجرایی برای رونق اقتصادی بیش از پیش اهتمام ورزند.
وی تاکید کرد : شناساندن اقتصادی مقاومتی به مرم به معنی ارائه توضیح به آنها نیست بلکه با ایجاد تشکل های مردمی و شناسایی ظرفیت های اقتصادی در یک منطقه مهم ترین الگوهای اقتصادی و اجتماعی برای پیشرفت فراهم خواهد شد.
خباز ادامه داد: عملکرد دستگاه های اجرایی از سال جاری تاکنون برای افزایش رونق اقتصادی بسیار جالب توجه بوده است و با شروع به کار چندین واحد نیمه فعال در استان بار دیگر شاهد شکوفایی اقتصادی خواهیم بود.
وی تصریح کرد : تاکنون بیش از 240واحد صنعتی برای اخذ تسهیلات در سامانه بهین یاب ثبت نام کردند و شناسایی واحدهای تولیدی زمینه کمک های اقتصادی دولت به بخش خصوصی را افزایش خواهد داد.
استاندار سمنان ادامه داد: دولت توانایی ساخت و تجهیز بیش از 300هزار میلیارد ریال واحد های مسکونی،آموزشی و فرهنگی در کشور را ندارد و باید در راستای اقتصاد مقاومتی در واگذاری این واحدهای مهم ، بخش خصوصی پیشگام شود.
بسته پیشنهادی اقتصادی مقاومتی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان در جلسه سوم ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان مطرح خواهد شد.
اقتصادی مقاومتی از ابتدای سال جاری با 12 بند و 24 اصل از طرف رئیس جمهور برای افزایش رونق اقتصادی به استان های کشور ابلاغ شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب