13:50:58 - پنجشنبه 2 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیش از9 هزار میلیارد ریال اعتبار، ره آورد سفر ریاست جمهوری
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین- استاندار سمنان گفت: در سفر ریاست جمهوری به استان سمنان،9هزارو270میلیارد ریال اعتبار برای اجرای 67پروژه در سال های 95و 96 تخصیص یافته است.

 محمدرضا خباز روز پنج شنبه در گردهمایی امامان جمعه استان سمنان در بسطام افزود: این اعتبارات تخصیص یافته باید تلقی شود.
وی افزود: پارسال اعتبارات استان سمنان 740میلیارد ریال بود که حدود50 درصد این مبلغ تخصیص یافت اما اعتبارات امسال 30 درصد افزایش یافته است.
وی علت تاخیر در تخصیص بودجه را ، دیر مصوب شدن بودجه در مجلس دانست و گفت: با اینکه دو ماه در ابلاغ بودجه عقب هستیم ، با این همه نگرانی خاصی وجود ندارد.
خباز با بیان اینکه ، برخی استان ها به خاطر شرایط آب و هوایی در تمام طول سال امکان اجرای طرح های عمرانی را ندارند، ادامه داد: در استان سمنان شرایط اجرای طرح ها در تمام طور سال وجود دارد.
استاندار سمنان گفت: آن دسته از طرح هایی که نیمه کاره بودند، در این سفر در ردیف بودجه 
قرار گرفتند و باید تا پایان سال 86 به اتمام برسند.
وی افزود: با اینکه تا کنون در استان سمنان 20 هزارهکتار به شبکه آبیاری نوین تحهیز شده بود، در سفر ریاست جمهوری مقرر شد 20 هزار هکتار دیگر تا سال 86 به آبیاری نوین تجهیز شوند.
به گزارش سمنان لاین ازایرناخباز از راه اندازی سامانه ای برای ثبت نام از واحد های تولیدی دارای مشکل خبر داد و گفت: تا کنون 14 واحد از 110 واحد ثبت نامی بررسی شده اند.
استاندار سمنان همچنین از راه اندازی شرکت های تعاونی فراگیر در شهرستان ها خبر داد و گفت: این شرکت تعاونی ها برای کمک به کشاورزان و سایر تولید کنندگان استان راه اندازی می شوند تا دست دلالان و واسطه ها را کوتاه کرده و سود حاصله عاید تولید کنندگان شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب