16:20:28 - چهار شنبه 1 ژوئن 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دیدار شهردار سمنان با خانواده شهید یحیایی
کانال تلگرام سمنان لاین

شهردار سمنان ضمن دیدار با مادر و خانواده شهید والامقام یحیایی گفت: وظیفه ما خدمتگزاری است و کسب رضایت خانواده معظم شهدا افتخار ماست.

 حسین موسوی در دیدار با خانواده این شهید سمنانی که به همراه تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر و اعضای شورای بسیج و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سمنان  انجام شد، اظهار کرد: سرکشی از خانواده شهدا تکلیفی است که بر عهده ماست و شهرداری یک روز در ماه را به این مهم اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه خود را خادم خانواده شهدا می‌دانیم تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا، گنجینه ای ارزشمند برای شهر سمنان هستند و لذا کسب رضایت آنها را سرلوحه کارمان قرار داده‌ایم.

موسوی، شهر سمنان را شهری غبار گرفته نامید و افزود: در پنج ماه گذشته تلاش کردیم تا این شهر را غبار روبی کنیم و برخی محورهای اصلی شهر از جمله بلوار ولیعصر را در یک طرح جهادی باز پیرایی کنیم.

وی در خصوص جمع‌آوری عکس شهدا از محور بلوار ولیعصر سمنان هم گفت: جمع‌آوری عکس شهدا با هدف بهسازی و مرمت این بلوار انجام شده‌ و در آینده نزدیک با هماهنگی فرمانده بسیج‌ در بهترین موقعیت این بلوار نصب خواهد شد .

وی شهدا را عامل سربلندی امروز ایران اسلامی دانست و افزود: آرامش، امنیت و موفقیت امروز ایران مرهون خون پاک این شهداست .

شهردار مرکز استان ادامه داد: شهدا همواره بر اعمال و رفتار ما ناظر هستند و باید فردای قیامت پاسخگوی آنها باشیم.

برادر شهید یحیایی هم ضمن قدردانی از شهرداری سمنان گفت: با آمدن شهردار جدید، شهر سمنان رونق گرفته و شاهد اتفاقات خوبی بودیم.

وی نصب عکس شهدا به همراه بخش‌هایی از وصیت نامه آنها را مایه دلخوشی خانواده شهدا دانست و گفت: عکس شهدا به شهر تقدس و ارامش می‌بخشد و مردم همواره به یاد خواهند داشت که برای آزادی و آبادی این کشور خانواده‌های بسیاری عزیزان خود را تقدیم انقلاب کردند.

به گزارش ایسنا؛در پایان این مراسم از طیبه یحیایی مادر بزرگوار شهید یحیایی قدردانی شد.

 شهید حسین(جمشید) یحیایی، مسئول عقیدتی لشکر 17 علی‌بن ابی طالب (ع)و از شهدای دانشجو و طلبه دوران دفاع مقدس است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب