18:09:07 - یکشنبه 29 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل جدید سازمان تامین اجتماعی استان سمنان معرفی شد
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 سمنان لاین/ مدیرکل جدید سازمان تامین اجتماعی استان سمنان روز یکشنبه در آیینی با حضور عبدالرحمان تاج الدین معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی کشور معرفی شد.

 در این آیین از زحمات و خدمات حسن آزرم مدیرکل سابق تامین اجتماعی استان سمنان تقدیر و محمد اخلاقی به عنوان مدیرکل جدید این اداره معرفی شد.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی کشور در این آیین که در سالن مدیریت بحران استانداری سمنان برگزار شد،با بیان اینکه اکنون سازمان تامین اجتماعی کشور به حدود 40 میلیون نفر از جمعیت کشور خدمات می دهد، گفت: خدمت رسانی مطلوب و موثر به این قشر از جمعیت کشور، امری مهم است که رسیدن به این هدف تلاش بیشتری می طلبد.
عبدالرحمان تاج الدین با تاکید بر اینکه این سازمان با استفاده از توان نیروهای داخلی خود توانسته در مسیر پیشرفت گام بردارد، اظهار کرد: در شرایطی که کشور در تنگناها و مشکلات فراوانی به سر می برد سازمان تامین اجتماعی تلاش کرد تا به تعهدات خویش به منظور پرداخت مطالبات و تقویت فضای درمان عمل کند.
تاج الدین با اشاره به دستاوردها و خدمات این سازمان گفت: یکی از دستاوردهای مهم سازمان تامین اجتماعی توسعه خدمات الکترونیکی بوده است و اراده سازمان براین است که در این مسیر با استفاده از ظرفیت های داخلی گام های موثرتری بردارد.
وی گفت: سیاست های کلی سازمان این است که در همه فضاهای درمانی و بیمه ای پرچم سفید بی طرفی برافراشته کند که متعلق به صاحبان واقعی مجموعه یعنی جامعه کارفرمایی و بیمه شدگان کشور است.
حسن آزرم مدیرکل سابق تامین اجتماعی استان سمنان گزارشی از فعالیت های انجام شده در زمان تصدی خود ارایه کرد.
به گزارش سمنان لاین از ایرنادر این آیین که امینی مدیرکل امور استانهای تامین اجتماعی و مدیران بخش بیمه ای و درمانی، همتیان معاون استاندار و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرائی حضور داشتند، از زحمات حسن آزرم مدیرکل سابق تامین اجتماعی استان سمنان تقدیر شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب