6:58:56 - شنبه 28 مه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پروژه سوانح سوختگی و مرکزسرطان سمنان تنها پروژه ی حوزه درمان دولت قبل در استان که برزمین مانده است
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین / رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: چند سال قبل معضل مهم استان، در حوزه سلامت بود اما هم اکنون با اجراي طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبير و اميد، این حوزه یکی از افتخارآمیزترین حوزه هاست.

مهدی شادنوش در نشست با شهردار سمنان از وجود 36 پروژه نیمه تمام از دولت های قبل در بخش سلامت خبر داد و افزود: از این تعداد پروژه هم اکنون 35 پروژه به بهره برداری رسیده و تنها پروژه باقیمانده پروژه سوانح و سوختگی و سرطان است.

وی ابراز امیدواری کرد: این پروژه 12 هزار مترمربعی هم در صورت تامین اعتبار تا پایان امسال به بهره برداری برسد.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان از برطرف شدن مشکلات ساختمانی و جوازی این دانشگاه از سال 1330 در همه شهرستان های استان خبر داد و افزود: این موفقیت با مساعدت و همکاری شهرداری های گرمسار، مهدیشهر و دامغان حاصل شده و امیدواریم مشکلات موجود در شهر سمنان هم با حضور شهردار جدید برطرف شود.

وی همچنین خواستار همکاری و مساعدت شهرداری برای تکمیل پروژه کلینیک تخصصی در شهر سمنان شد.

شهردار سمنان نيز گفت: مقوله سلامت در جامعه مقوله بسیار مهمی است و شهرداری تلاش می کند تا در ارتقاء سلامت شهروندان نهایت همکاری را با دانشگاه داشته باشد.

حسین موسوی افزود: هر چه فاصله بین دانشگاهها با نهادها و ارگان ها کمتر شود کار علمی تر انجام شده و مردم خدمات بهتری دریافت می کنند.

وی خاطر نشان کرد: شهرداری سمنان تلاش می کند تا معضلات و مشکلات موجود در مدیریت شهری  در حوزه سلامت نظیر صدور جوازها را برطرف کند و نباید دغدغه مالی در این بخش وجود داشته باشد.

شهردار سمنان با اشاره به مشکلات ترافیکی ایجاد شده در محدوده بیمارستان کوثر سمنان اضافه كرد: در راستای ایجاد رفاه برای شهروندان و کاهش مشکلات و بار ترافیکی در این محدوده، شهرداری سمنان و دانشگاه علوم پزشکی استان با مشارکت بخش خصوصی و سرمايه‌گذار یک پارکینگ طبقاتی در جنب این بیمارستان احداث مي‌کنند.

لازم به ذکر است در خصوص ردیف اعتباری اختصاص یافته به بیمارستان سوانح سوختگی و مرکز سرطان سمنان شیطنت هایی صورت گرفته که وزیر محترم بهداشت با ورود به مسئله دغدغه هاو نگرانی های ایجاد شده را با دستور قاطع خود برطرف کردند .

خبر تکمیلی در لینک زیر

پاسخ قاطع مردم سمنان به شیطنت یک مسئول!!!

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب